RevitalLaser - medycyna estetyczna, laseroterapia

RevitalLaser - medycyna estetyczna, laseroterapia
  • Nazwa firmy: RevitalLaser - medycyna estetyczna, laseroterapia
  • Adres www: https:///revitallaser.pl...
  • Miasto: Wrocław
  • Ulica: Energetyczna 8/4
  • Województwo: Dolnośląskie
Miejsce na reklame..

Zabiegi medycyny estetycznej, laseroterapii i modelowania sylwetki, są teraz dostępne w gabinetach RevitalLaser w całej Polsce! Posiadamy oddziały w:

  • Lublinie,
  • Rzeszowie,
  • Gorzowie Wielkopolskim,
  • Szczecinie,
  • i we Wrocławiu.
Specjalizujemy się w zabiegach laseroterapii. Rozważasz depilację laserową? Na naszej stronie dowiesz się o niej wszystkiego. Rzetelnie informujemy pacjentów o liczbie koniecznych do wykonania zabiegów, zabiegach przypominających.

Oferujemy także liczne zabiegi z dziedziny modelowania sylwetki. Zaliczają się do nich: kriolipoliza, karboksyterapia, redukcja obwodu i redukcja cellulitu. Zabiegi są bezpieczne i możliwie komfortowe, a szczegóły dotyczące tego, jak działają te zabiegi, znajdą Państwo oczywiście na naszej stronie internetowej.

Ponadto oferujemy szereg zabiegów medycyny estetycznej, w tym wypełnianie zmarszczek przy pomocy usieciowanego kwasu hialuronowego. Zabieg zajmuje względnie mało czasu (ok. 30 minut), efekt jest widoczny natychmiast i trwa aż do roku!

Zachęcamy do umówienia się na wizytę w RevitalLaser. Możliwa jest także rejestracja on-line oraz on-line zakup vouchera na nasze zabiegi.

Firma na mapie:

Oceń firmę:


Ocena: 1.6/10 (15 głosów)

Zobacz podobne wpisy w tej kategorii:

Centrum Stomatologii i Medycyny B-dental

Zapraszamy do B-dental kierowanego przez znakomitego specjalistę z zakresu implantologii, leczenia bólu głowy oraz dysfunkcji narządu żucia prof. dr h... szczegóły »

zobacz szczegóły wpisu Data dodania - 11 10 2011
Viscardi P. i K. Tychy Ortodonta

Profesjonalny i wszechstronny gabinet dentystyczny Viscardi oferuje wszystkim swoim pacjentom leczenie na najwyższym światowym poziomie. Doświadczeni ... szczegóły »

zobacz szczegóły wpisu Data dodania - 27 08 2013
Koziak-Dołkowska Agnieszka, lek. medycyny badanie oczu płońsk

Doświadczony specjalista, jakim jest lekarz medycyny - okulista Agnieszka Koziak, prowadzi w Płońsku gabinet okulistyczny specjalizujący się w sprawdz... szczegóły »

zobacz szczegóły wpisu Data dodania - 30 08 2013
Ortopeda Warszawa Ursynów. Rehabilitacja - Ortopedia dziecięca.

TRIGON ORTHOPEDIA to wysokiej klasy specjaliści, którym doświadczenie, wszechstronność i możliwości współczesnej medycyny pozwoliły stworzyć miejsce p... szczegóły »

zobacz szczegóły wpisu Data dodania - 13 04 2015
Lek na potencję bez recepty

Leczenie impotencji to cały czas temat tabu ale nie dla nas. Rozwiążemy Twoje problemy w związku i sprawimy, że odzyskasz swoją pewność i twardość. Of... szczegóły »

zobacz szczegóły wpisu Data dodania - 20 06 2019
TopPharm Consulting - usługi rejestracji leków i tworzenie formatu eCTD

Firma oferuje usługi z zakresu regulatory affairs i doradztwa farmaceutycznego obejmujące m. in. tworzenie i konwersję formatu elektronicznego eCTD, N... szczegóły »

zobacz szczegóły wpisu Data dodania - 25 06 2019
Psychoterapia i psycholog w Częstochowie

Centrum psychoterapii Mandala w Częstochowie zaprasza na psychoterapię indywidualną lub grupową każdą osobę, która ma poczucie utknięcia w jakimś swoi... szczegóły »

zobacz szczegóły wpisu Data dodania - 14 07 2019
Olej z konopi CBD

Czy zdajesz sobie sprawę z tego, jakie pozytywne właściwości oferuje stosowanie olejku CBD? Jak się okazuje ten naturalny suplement diety skutecznie r... szczegóły »

zobacz szczegóły wpisu Data dodania - 16 07 2019
Rinome - Producent jednorazowej odzieży ochronnej

Firma Rinome.net. Jesteśmy producentem odzieży ochronnej jednorazowego użytku, zapewniamy, że nasze wyroby są wytwarzane z certyfikowanej włókniny. Na... szczegóły »

zobacz szczegóły wpisu Data dodania - 27 12 2020
Lekarz trycholog

Jeśli łysiejesz i zmienia się linia włosów, włosy stają się słabe i łamliwe, to zapraszamy na konsultacje w Gabinecie Hair-Med w Mielcu. W trakcie kon... szczegóły »

zobacz szczegóły wpisu Data dodania - 02 09 2021