RevitalLaser - medycyna estetyczna, laseroterapia

RevitalLaser - medycyna estetyczna, laseroterapia
  • Nazwa firmy: RevitalLaser - medycyna estetyczna, laseroterapia
  • Adres www: https:///revitallaser.pl...
  • Miasto: Wrocław
  • Ulica: Energetyczna 8/4
  • Województwo: Dolnośląskie
Miejsce na reklame..

Zabiegi medycyny estetycznej, laseroterapii i modelowania sylwetki, są teraz dostępne w gabinetach RevitalLaser w całej Polsce! Posiadamy oddziały w:

  • Lublinie,
  • Rzeszowie,
  • Gorzowie Wielkopolskim,
  • Szczecinie,
  • i we Wrocławiu.
Specjalizujemy się w zabiegach laseroterapii. Rozważasz depilację laserową? Na naszej stronie dowiesz się o niej wszystkiego. Rzetelnie informujemy pacjentów o liczbie koniecznych do wykonania zabiegów, zabiegach przypominających.

Oferujemy także liczne zabiegi z dziedziny modelowania sylwetki. Zaliczają się do nich: kriolipoliza, karboksyterapia, redukcja obwodu i redukcja cellulitu. Zabiegi są bezpieczne i możliwie komfortowe, a szczegóły dotyczące tego, jak działają te zabiegi, znajdą Państwo oczywiście na naszej stronie internetowej.

Ponadto oferujemy szereg zabiegów medycyny estetycznej, w tym wypełnianie zmarszczek przy pomocy usieciowanego kwasu hialuronowego. Zabieg zajmuje względnie mało czasu (ok. 30 minut), efekt jest widoczny natychmiast i trwa aż do roku!

Zachęcamy do umówienia się na wizytę w RevitalLaser. Możliwa jest także rejestracja on-line oraz on-line zakup vouchera na nasze zabiegi.

Firma na mapie:

Oceń firmę:


Ocena: 2.0/10 (4 głosów)

Zobacz podobne wpisy w tej kategorii:

Psychoterapia Kraków

Problemy psychologiczne mogą być przyczyną wyraźnego obniżenia jakości życia, poczucia bezradności i dyskomfortu. Aby zaradzić tej sytuacji dobrym wyj... szczegóły »

zobacz szczegóły wpisu Data dodania - 15 11 2011
Potencja

Jest wiele kłopotliwych kłopotów, które przytłaczają obecnego mężczyznę. Jednym z nich jest impotencja, która ciągle jest tematem tabu.Jeśli chcesz do... szczegóły »

zobacz szczegóły wpisu Data dodania - 22 12 2011
KAROLINA OLEK-HRAB gabinet dermatologiczny poznań

Specjalistyczny gabinet dermatologiczny dr nauk med. Karoliny Olek-Hrab w Poznaniu zajmuje się udzielaniem pomocy w zakresie dermatologii i wenerologi... szczegóły »

zobacz szczegóły wpisu Data dodania - 22 08 2013
PRYWATNA PRZYCHODNIA LEKARSKA gabinet usg warszawa

Ultrasonografia jest nieinwazyjną strategią diagnostyczną, jaka wykorzystuje zjawisko rozchodzenia się, rozpraszania i odbicia fali ultradźwiękowej na... szczegóły »

zobacz szczegóły wpisu Data dodania - 30 08 2013
Fizjoterapeuta Wrocław

Kręgosłup ma utrzymywać ciało w pozycji pionowej i chronić rdzeń kręgowy, przekazujący informacje między mózgiem a resztą ciała. Punkty, w których ner... szczegóły »

zobacz szczegóły wpisu Data dodania - 02 07 2019
Psychoterapia i psycholog w Częstochowie

Centrum psychoterapii Mandala w Częstochowie zaprasza na psychoterapię indywidualną lub grupową każdą osobę, która ma poczucie utknięcia w jakimś swoi... szczegóły »

zobacz szczegóły wpisu Data dodania - 14 07 2019
Wrocławska firma Orto-Pes

Specjalizujemy się w produkcji i sprzedaży wyrobów ortopedycznych. W asortymencie naszej pracowni znajduje się sprzęt medyczny z dziedziny protetyki, ... szczegóły »

zobacz szczegóły wpisu Data dodania - 24 10 2019
Rehabilitacja niemowląt Bielsko Biała

Co do zaoferowania ma Ośrodek Intensywnej Rehabilitacji Dzieci Michałkowo? Kompleks położony niedaleko Bielska Białej organizuje turnusy rehabilitacyj... szczegóły »

zobacz szczegóły wpisu Data dodania - 25 09 2020
Prywatny ośrodek leczenia uzależnień

Prywatny ośrodek leczenia uzależnień In Puris to specjaliści od terapii uzależnień. Pobyt w ośrodku zapewnia noclegi i pełne wyżywienie wedle standard... szczegóły »

zobacz szczegóły wpisu Data dodania - 04 11 2020
Elektrostymulatory przeciwbólowe, rehabilitacyjne, treningowe i sportowe

Sklep oferuje elektrostymulatory przeciwbólowe Tens i IFS, Elektrostymulatory rehabilitacyjne, treningowe EMS, Elektrostymulatory z ultradźwiękami ora... szczegóły »

zobacz szczegóły wpisu Data dodania - 02 04 2021