RevitalLaser - medycyna estetyczna, laseroterapia

RevitalLaser - medycyna estetyczna, laseroterapia
  • Nazwa firmy: RevitalLaser - medycyna estetyczna, laseroterapia
  • Adres www: https:///revitallaser.pl...
  • Miasto: Wrocław
  • Ulica: Energetyczna 8/4
  • Województwo: Dolnośląskie
Miejsce na reklame..

Zabiegi medycyny estetycznej, laseroterapii i modelowania sylwetki, są teraz dostępne w gabinetach RevitalLaser w całej Polsce! Posiadamy oddziały w:

  • Lublinie,
  • Rzeszowie,
  • Gorzowie Wielkopolskim,
  • Szczecinie,
  • i we Wrocławiu.
Specjalizujemy się w zabiegach laseroterapii. Rozważasz depilację laserową? Na naszej stronie dowiesz się o niej wszystkiego. Rzetelnie informujemy pacjentów o liczbie koniecznych do wykonania zabiegów, zabiegach przypominających.

Oferujemy także liczne zabiegi z dziedziny modelowania sylwetki. Zaliczają się do nich: kriolipoliza, karboksyterapia, redukcja obwodu i redukcja cellulitu. Zabiegi są bezpieczne i możliwie komfortowe, a szczegóły dotyczące tego, jak działają te zabiegi, znajdą Państwo oczywiście na naszej stronie internetowej.

Ponadto oferujemy szereg zabiegów medycyny estetycznej, w tym wypełnianie zmarszczek przy pomocy usieciowanego kwasu hialuronowego. Zabieg zajmuje względnie mało czasu (ok. 30 minut), efekt jest widoczny natychmiast i trwa aż do roku!

Zachęcamy do umówienia się na wizytę w RevitalLaser. Możliwa jest także rejestracja on-line oraz on-line zakup vouchera na nasze zabiegi.

Firma na mapie:

Oceń firmę:


Ocena: 2.3/10 (7 głosów)

Zobacz podobne wpisy w tej kategorii:

Dobry psycholog Wrocław

W obecnym świecie psycholog nie jest złem koniecznym. Zapraszam Was do lektury dlaczego i kiedy można odwiedzić psychologa. Nasza poradnia prowadzi: B... szczegóły »

zobacz szczegóły wpisu Data dodania - 15 03 2011
Pakiety bonów promocyjnych | Promotel

Bony promocyjne na bezpłatne towary i usługi do wykorzystania w spa, salonach fryzjerskich, basenach, nocnych klubach, fitness. Korzystaj z niesamowit... szczegóły »

zobacz szczegóły wpisu Data dodania - 15 03 2011
Psychoterapia Kraków

Problemy psychologiczne mogą być przyczyną wyraźnego obniżenia jakości życia, poczucia bezradności i dyskomfortu. Aby zaradzić tej sytuacji dobrym wyj... szczegóły »

zobacz szczegóły wpisu Data dodania - 15 11 2011
Stomatolog Szczecin

Czy wiesz jak ważne są wizyty kontrolne w gabinetach stomatologicznych? Profilaktyka to podstawa zdrowego trybu życia oraz dobrego samopoczucia, wzros... szczegóły »

zobacz szczegóły wpisu Data dodania - 19 01 2012
KAROLINA OLEK-HRAB gabinet dermatologiczny poznań

Specjalistyczny gabinet dermatologiczny dr nauk med. Karoliny Olek-Hrab w Poznaniu zajmuje się udzielaniem pomocy w zakresie dermatologii i wenerologi... szczegóły »

zobacz szczegóły wpisu Data dodania - 22 08 2013
Ortopeda Warszawa Ursynów. Rehabilitacja - Ortopedia dziecięca.

TRIGON ORTHOPEDIA to wysokiej klasy specjaliści, którym doświadczenie, wszechstronność i możliwości współczesnej medycyny pozwoliły stworzyć miejsce p... szczegóły »

zobacz szczegóły wpisu Data dodania - 13 04 2015
CardioTeam Sp. z o.o.

Chcesz cieszyć się zdrowiem przez długie lata? Zadbaj o swoje serce, oddając się w ręce specjalistów. Przychodnia wielospecjalistyczna CardioTeam sp. ... szczegóły »

zobacz szczegóły wpisu Data dodania - 26 01 2020
Elektrostymulatory przeciwbólowe, rehabilitacyjne, treningowe i sportowe

Sklep oferuje elektrostymulatory przeciwbólowe Tens i IFS, Elektrostymulatory rehabilitacyjne, treningowe EMS, Elektrostymulatory z ultradźwiękami ora... szczegóły »

zobacz szczegóły wpisu Data dodania - 02 04 2021
Lekarz trycholog

Jeśli łysiejesz i zmienia się linia włosów, włosy stają się słabe i łamliwe, to zapraszamy na konsultacje w Gabinecie Hair-Med w Mielcu. W trakcie kon... szczegóły »

zobacz szczegóły wpisu Data dodania - 02 09 2021
Psycholog Warszawa. Psycholog Jolanta Szczepaniak

Psycholog Jolanta Szczepaniak zaprasza do Gabinetu Psychoterapii w Warszawie Centrum oraz na psychoterapię online na Skypie. Prowadzę psychoterapię in... szczegóły »

zobacz szczegóły wpisu Data dodania - 07 09 2021