Laserowa korekcja wzroku - krótkowzroczność, astygmatyzm

Laserowa korekcja wzroku - krótkowzroczność, astygmatyzm
  • Nazwa firmy: Laserowa korekcja wzroku - krótkowzroczność, astygmatyzm
  • Adres www: https:///www.idealnywzrok.pl...
  • Miasto: Jelenia Góra
  • Ulica: Ogińskiego 1B
  • Województwo: Dolnośląskie
Miejsce na reklame..

Jesteśmy siecią gabinetów oferujących swoim pacjentom zabiegi laserowej korekcji wad wzroku. Dostępne są one obecnie w trzech miastach w Polsce (Jelenia Góra, Lublin, Gorzów Wielkopolski), a wkrótce także w kolejnych.

Jak przebiega korekcja?
Jak ona poprzedzona wizytami, podczas których lekarz upewni się, że pacjentowi można bezpiecznie wykonać zabieg. W dniu zabiegu pacjent jest dodatkowo przygotowywany, a następnie informowany przez lekarza o każdym etapie wykonywania procedury. Po wizycie konieczne są wizyty kontrolne, o których pacjent jest informowany. Szczegóły dotyczące tego, jak przebiega zabieg laserowej korekcji wzroku, przedstawiliśmy na naszej stronie.

Czy zabieg jest bezpieczny?
Nasz wykwalifikowany personel ma wieloletnie doświadczenie w wykonaniu tego typu zabiegów. To jednak nie wszystko - wykorzystujemy najnowsze technologie laserowej korekcji wzroku. Dzięki nim nie tylko personel, ale i sprzęt czuwa nad Państwa bezpieczeństwem. Co więcej, dzięki najnowocześniejszym rozwiązaniom może istotnie skrócić czas rekonwalescencji.

Firma na mapie:

Oceń firmę:


Ocena: 2.5/10 (4 głosów)

Zobacz podobne wpisy w tej kategorii:

Koziak-Dołkowska Agnieszka, lek. medycyny badanie oczu płońsk

Doświadczony specjalista, jakim jest lekarz medycyny - okulista Agnieszka Koziak, prowadzi w Płońsku gabinet okulistyczny specjalizujący się w sprawdz... szczegóły »

zobacz szczegóły wpisu Data dodania - 30 08 2013
PRYWATNA PRZYCHODNIA LEKARSKA gabinet usg warszawa

Ultrasonografia jest nieinwazyjną strategią diagnostyczną, jaka wykorzystuje zjawisko rozchodzenia się, rozpraszania i odbicia fali ultradźwiękowej na... szczegóły »

zobacz szczegóły wpisu Data dodania - 30 08 2013
Ortopeda Warszawa Ursynów. Rehabilitacja - Ortopedia dziecięca.

TRIGON ORTHOPEDIA to wysokiej klasy specjaliści, którym doświadczenie, wszechstronność i możliwości współczesnej medycyny pozwoliły stworzyć miejsce p... szczegóły »

zobacz szczegóły wpisu Data dodania - 13 04 2015
Specjalistyczny Sklep Medyczny

Specjalistyczny sklep medyczny "alergia.med.pl" to wieloletni lider na rynku w sprzedaży artykułów skierowanych do alergików i osób z proble... szczegóły »

zobacz szczegóły wpisu Data dodania - 30 01 2016
Elektroniczny CRF

Nowoczesne rozwiązanie wspierające organizację profesjonalnych badań. Umożliwia badania obserwacyjne, marketingowe, analizy rynku i inne badania w try... szczegóły »

zobacz szczegóły wpisu Data dodania - 17 03 2016
TopPharm Consulting - usługi rejestracji leków i tworzenie formatu eCTD

Firma oferuje usługi z zakresu regulatory affairs i doradztwa farmaceutycznego obejmujące m. in. tworzenie i konwersję formatu elektronicznego eCTD, N... szczegóły »

zobacz szczegóły wpisu Data dodania - 25 06 2019
CardioTeam Sp. z o.o.

Chcesz cieszyć się zdrowiem przez długie lata? Zadbaj o swoje serce, oddając się w ręce specjalistów. Przychodnia wielospecjalistyczna CardioTeam sp. ... szczegóły »

zobacz szczegóły wpisu Data dodania - 26 01 2020
Elektrostymulatory przeciwbólowe, rehabilitacyjne, treningowe i sportowe

Sklep oferuje elektrostymulatory przeciwbólowe Tens i IFS, Elektrostymulatory rehabilitacyjne, treningowe EMS, Elektrostymulatory z ultradźwiękami ora... szczegóły »

zobacz szczegóły wpisu Data dodania - 02 04 2021
Stomatolog, dentysta - eDentica

Stomatolog eDentica: wysoki standard wykonywanych usług oraz nowoczesny sprzęt stomatologiczny. Oferujemy usługi dentystyczne w Mińsku Mazowieckim. Pr... szczegóły »

zobacz szczegóły wpisu Data dodania - 22 04 2021
Lekarz trycholog

Jeśli łysiejesz i zmienia się linia włosów, włosy stają się słabe i łamliwe, to zapraszamy na konsultacje w Gabinecie Hair-Med w Mielcu. W trakcie kon... szczegóły »

zobacz szczegóły wpisu Data dodania - 02 09 2021