Żurawie wieżowe budowlane dźwigi

Żurawie wieżowe budowlane dźwigi
  • Nazwa firmy: Żurawie wieżowe budowlane dźwigi
  • Adres www: ims24.pl...
  • Miasto: Ligota Piękna
  • Ulica: Kontenerowa 1
  • Województwo: Dolnośląskie
Miejsce na reklame..

IMS to renomowany dostawca dźwigów dekarsko-ciesielskich, oferujący zaawansowane rozwiązania do podnoszenia i przemieszczania materiałów w branży budowlanej. Firma ma wieloletnie doświadczenie i doskonałą reputację, będąc liderem w dziedzinie dostarczania wysokiej jakości sprzętu dla profesjonalistów.

Żurawie wieżowe nowe

Dźwigi dekarsko-ciesielskie oferowane przez IMS są znane z niezawodności, precyzji i wydajności. Zapewniają one skuteczne i bezpieczne podnoszenie różnorodnych materiałów stosowanych w pracach dekarskich i ciesielskich, takich jak dachówki, płyty dachowe, belki czy elementy konstrukcyjne. Dzięki zaawansowanej technologii i innowacyjnym rozwiązaniom, dźwigi IMS umożliwiają efektywne wykonywanie zadań, przyczyniając się do oszczędności czasu i zwiększenia produktywności.

Wynajem żurawi

IMS to nie tylko dostawca dźwigów, ale również partner, który oferuje pełne wsparcie techniczne i usługi dodatkowe. Ich doświadczony zespół inżynierów i techników zapewnia profesjonalne doradztwo przy doborze odpowiedniego sprzętu, montaż, serwisowanie oraz szkolenia operatorów. Wszystko to ma na celu zapewnienie optymalnego działania dźwigów i pełnej satysfakcji klientów.

Firma IMS zdobyła uznanie w branży dekarsko-ciesielskiej dzięki swojej nieustannej dbałości o jakość, innowacyjność i profesjonalizm. Ich dźwigi są powszechnie wykorzystywane na placach budowy, ciesząc się zaufaniem specjalistów w dziedzinie dekarstwa i ciesielstwa.

Firma na mapie:

Oceń firmę:


Ocena: 2.7/10 (17 głosów)

Zobacz podobne wpisy w tej kategorii:

Klimatyzacja Wrocław

Venex jest firmą zajmującą się klimatyzacją i wentylacją oraz sprzedażą urządzeń klimatyzacyjnych na terenie Polski. Firma oferuje kompleksową obsługę... szczegóły »

zobacz szczegóły wpisu Data dodania - 21 06 2011
Webastpol

Firma Webastpol zajmuje się profesjonalnym serwisem i naprawą ogrzewań postojowych firmy Webasto oraz Eberspacher. Prowadzimy sprzedaż części zamienny... szczegóły »

zobacz szczegóły wpisu Data dodania - 12 11 2012
P.P.H.U. TURBO turbosprężarka

Przez Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Handlowo-Usługowe TURBO z Oleśnicy można dokonać zarówno przydatnego zakupu nowej turbosprężarki do dowolnego model... szczegóły »

zobacz szczegóły wpisu Data dodania - 28 08 2013
LEMARPOL Wózki widłowe

Profesjonalistą w domenie wózków widłowych jest jednostka LEMARPOL-Wózki Widłowe sp. z o.o., oferując Klientom Indywidualnym i większym Firmom całości... szczegóły »

zobacz szczegóły wpisu Data dodania - 29 08 2013
Sklep motocyklowy - części do skuterów, quadów, motocykli łódź

Sklep motocyklowy AMRacing.pl Rzgów k / łódź zachęca do zapoznania się ze swoja ofertą części i akcesoriów do motocykli, quadów, skuterów, crossów. Na... szczegóły »

zobacz szczegóły wpisu Data dodania - 24 03 2015
Wyposażenie gastronomii - meble, urządzenia, zastawa jednorazowa

Maszyny i urządzenia to podstawa działalności każdej gastronomii i oszczędność na kosztach bieżących działalności operacyjnej. Hurtownia nasza posiada... szczegóły »

zobacz szczegóły wpisu Data dodania - 12 07 2017
Fiskalnekasy.com

Prowadzimy w całej Polsce sprzedaż i serwis kas fiskalnych i drukarek fiskalnych, jak rownież współpracujących z nimi urządzeń, tj.:szuflady, wagi skl... szczegóły »

zobacz szczegóły wpisu Data dodania - 26 02 2018
Pneumatyka

Nasza sieć hurtowni pneumatyki-automatyki przemysłowej firmy znajdą szereg użytecznych produktów mających zastosowanie w przemyśle, warsztacie, rolnic... szczegóły »

zobacz szczegóły wpisu Data dodania - 16 05 2018
Air-Com Pneumatyka-Automatyka s.c

Przedsiębiorstwo Air – Com prowadzi działalność bezpośrednio związaną z dziedziną pneumatyki i automatyki. Do usług jakie realizuje należy m.in. profe... szczegóły »

zobacz szczegóły wpisu Data dodania - 06 08 2018
Tshirt Box | koszulki z nadrukiem

Szukasz wyjątkowego pomysłu na prezent? Uwielbiasz spersonalizowane podarunki? Tshirt Box przygotuje dla Ciebie wysokiej jakości koszulki z własnym na... szczegóły »

zobacz szczegóły wpisu Data dodania - 02 12 2021