Żurawie wieżowe budowlane dźwigi

Żurawie wieżowe budowlane dźwigi
  • Nazwa firmy: Żurawie wieżowe budowlane dźwigi
  • Adres www: ims24.pl...
  • Miasto: Ligota Piękna
  • Ulica: Kontenerowa 1
  • Województwo: Dolnośląskie
Miejsce na reklame..

IMS to renomowany dostawca dźwigów dekarsko-ciesielskich, oferujący zaawansowane rozwiązania do podnoszenia i przemieszczania materiałów w branży budowlanej. Firma ma wieloletnie doświadczenie i doskonałą reputację, będąc liderem w dziedzinie dostarczania wysokiej jakości sprzętu dla profesjonalistów.

Żurawie wieżowe nowe

Dźwigi dekarsko-ciesielskie oferowane przez IMS są znane z niezawodności, precyzji i wydajności. Zapewniają one skuteczne i bezpieczne podnoszenie różnorodnych materiałów stosowanych w pracach dekarskich i ciesielskich, takich jak dachówki, płyty dachowe, belki czy elementy konstrukcyjne. Dzięki zaawansowanej technologii i innowacyjnym rozwiązaniom, dźwigi IMS umożliwiają efektywne wykonywanie zadań, przyczyniając się do oszczędności czasu i zwiększenia produktywności.

Wynajem żurawi

IMS to nie tylko dostawca dźwigów, ale również partner, który oferuje pełne wsparcie techniczne i usługi dodatkowe. Ich doświadczony zespół inżynierów i techników zapewnia profesjonalne doradztwo przy doborze odpowiedniego sprzętu, montaż, serwisowanie oraz szkolenia operatorów. Wszystko to ma na celu zapewnienie optymalnego działania dźwigów i pełnej satysfakcji klientów.

Firma IMS zdobyła uznanie w branży dekarsko-ciesielskiej dzięki swojej nieustannej dbałości o jakość, innowacyjność i profesjonalizm. Ich dźwigi są powszechnie wykorzystywane na placach budowy, ciesząc się zaufaniem specjalistów w dziedzinie dekarstwa i ciesielstwa.

Firma na mapie:

Oceń firmę:


Ocena: 2.2/10 (6 głosów)

Zobacz podobne wpisy w tej kategorii:

Klimatyzacja Wrocław

Venex jest firmą zajmującą się klimatyzacją i wentylacją oraz sprzedażą urządzeń klimatyzacyjnych na terenie Polski. Firma oferuje kompleksową obsługę... szczegóły »

zobacz szczegóły wpisu Data dodania - 21 06 2011
Pol-Agra PŁońsk ciągniki rolnicze

Pol-Agra to prężnie funkcjonujące przedsiębiorstwo specjalizujące się w sprzedaży maszyn rolniczych, a także świadczeniu dużego wachlarza usług z nimi... szczegóły »

zobacz szczegóły wpisu Data dodania - 03 09 2013
Fiskalnekasy.com

Prowadzimy w całej Polsce sprzedaż i serwis kas fiskalnych i drukarek fiskalnych, jak rownież współpracujących z nimi urządzeń, tj.:szuflady, wagi skl... szczegóły »

zobacz szczegóły wpisu Data dodania - 26 02 2018
Pneumatyka

Nasza sieć hurtowni pneumatyki-automatyki przemysłowej firmy znajdą szereg użytecznych produktów mających zastosowanie w przemyśle, warsztacie, rolnic... szczegóły »

zobacz szczegóły wpisu Data dodania - 16 05 2018
Oslonyharmonijkowe.pl - osłony do maszyn

Każdy kto ma konieczność nabycia osłon do maszyn musi zapoznać się z ofertą prowadzonej przez nas firmy Mcover. Możemy zaoferować osłony do maszyn róż... szczegóły »

zobacz szczegóły wpisu Data dodania - 18 07 2018
Air-Com Pneumatyka-Automatyka s.c

Przedsiębiorstwo Air – Com prowadzi działalność bezpośrednio związaną z dziedziną pneumatyki i automatyki. Do usług jakie realizuje należy m.in. profe... szczegóły »

zobacz szczegóły wpisu Data dodania - 06 08 2018
Heyberson.pl - magnetofony szpulowe

Nie bez powodu magnetofony szpulowe wciąż są uznawane za najlepsze odtwarzacze. Sporo osób pamiętających ten sprzęt podziela tę opinię. Szczególnie, g... szczegóły »

zobacz szczegóły wpisu Data dodania - 25 09 2020
PHmet - obróbka skrawaniem - Wrocław

Obrabiamy skrawaniem śpiewająco! Produkujemy elementy do maszyn i urządzeń. Kompleksowo obsługujemy klientów. Wykorzystujemy dokumentację własną oraz... szczegóły »

zobacz szczegóły wpisu Data dodania - 06 02 2021
Drewniane modele do składania - Wooden City

Drewniane modele do składania to pomysł na rozrywkę, jak zapewne dotąd nie znałeś. Złóż ruchome, zaawansowane modele z drewna - a to wszystko bez użyc... szczegóły »

zobacz szczegóły wpisu Data dodania - 11 04 2021
Maszyna do czyszczenia suchym lodem

Zapraszamy do skorzystania z atrakcyjnej oferty naszej firmy Pamech Technology. Przygotowaliśmy dla Klientów możliwość zakupu lub wynajmu maszyn do cz... szczegóły »

zobacz szczegóły wpisu Data dodania - 28 06 2022