Filmy

Filmy
  • Nazwa firmy: Filmy
  • Adres www: filmedy.pl...
  • Miasto: Warszawa
  • Ulica: Świętokrzyska
  • Województwo: Mazowieckie
Miejsce na reklame..

To dobry rok dla kinomanów. Niezależnie czy potrzebujesz filmu na romantyczny wieczór z kimś bliskim czy pasjonującej przygody, nie możesz przegapić najlepszych premier. Dla tych, którzy chcą poczuć napięcie, odpowiednie będą pełne zwrotów akcji thrillery. Ten, kto w kinie szuka zabawy zdecyduje się na komedię z gwiazdorską obsadą. Na wieczór z przyjaciółkami świetnie spiszą się lekkie komedie romantyczne - najważniejsze, aby perypetie bohaterów kończyły się dobrze. Na miłośników klasycznego kina czekają popularne serie w nowej odsłonie. Z ostatnimi kinowymi propozycjami zapowiada się wiele emocjonujących wieczorów.

Firma na mapie:

Oceń firmę:


Ocena: 9.9/10 (3219 głosów)

Zobacz podobne wpisy w tej kategorii:

Wideofilmowanie Toruń

Wideofilmowanie uroczystości takich jak śluby, komunie, chrzciny, studniówki, urodziny oraz innych spotkań tylko z Krainą Obrazu. Gwarantujemy solidny... szczegóły »

zobacz szczegóły wpisu Data dodania - 26 12 2011
Zespół muzyczny Markos

Zespół muzyczny MARKOS istnieje już od 1994 roku . W obecny skład zespołu wchodzą trzy osoby :- Emilia Górzna -wokal- Karol Spicker -gitara, wokal- Ma... szczegóły »

zobacz szczegóły wpisu Data dodania - 04 03 2015
Filmowanie wesel

Fresh View Wedding podejmie się nowych zleceń z dziedziny filmowania weselnego, w tym przygotowania filmu z wesela jak i opcjonalnych dodatków filmowy... szczegóły »

zobacz szczegóły wpisu Data dodania - 01 07 2019
Badania termowizyjne dronem

Mają Państwo życzenie zobaczyć cały świat z innej perspektywy, ujrzeć najmniejszy szczególnik i jednocześnie zaobserwować całokształt, nic prostszego,... szczegóły »

zobacz szczegóły wpisu Data dodania - 04 03 2020
Tworzymy filmy reklamowe i animacje dla firm

Dzisiaj nie ma sprzedaży bez reklamy. Raczej nie jest to oryginalne i odkrywcze stwierdzenie, ale wielu z nas zdaje się zapominać o tej ważnej zasadzi... szczegóły »

zobacz szczegóły wpisu Data dodania - 17 05 2020
Fotografia ślubna • Paweł Kotas

Czy pragniesz by Twoje wspomnienia z najurokliwszych chwil w życiu, już zawsze, z pełną mocą tętniły radością i miłością? Jeżeli właśnie takie masz ży... szczegóły »

zobacz szczegóły wpisu Data dodania - 08 04 2021
Graffiti Films

Graffiti Films - firma produkcyjno-usługowa, która od 28 lat zajmuje się tworzeniem wieloplatformowych, premium treści wideo i foto. Nasza specjalizac... szczegóły »

zobacz szczegóły wpisu Data dodania - 16 08 2023
Produkcja filmowa wideo - filmowanie dla firm

Filmowanie dla firm oferuje zespół Kinema, który wykonuje biznesowe, komercyjne spoty, filmiki, filmy pod różne cele, dla każdego typu przedsiębiorstw... szczegóły »

zobacz szczegóły wpisu Data dodania - 27 01 2024