Air-Com Pneumatyka-Automatyka s.c

Air-Com Pneumatyka-Automatyka s.c
  • Nazwa firmy: Air-Com Pneumatyka-Automatyka s.c
  • Adres www: air-com.pl...
  • Miasto: Długołęka
  • Tel.: 717994581
  • Ulica: Wrocławska 41
  • Województwo: Dolnośląskie
Miejsce na reklame..

Przedsiębiorstwo Air – Com prowadzi działalność bezpośrednio związaną z dziedziną pneumatyki i automatyki. Do usług jakie realizuje należy m.in. profesjonalna automatyzacja procesów produkcyjnych. Firma powstała w 2004 roku i posiada oddziały rozmieszczone w całej Polsce. Wśród nich –Warszawa, Bielsko-Biała, Wrocław, Częstochowa, Poznań i Kielce. Przedsiębiorstwo zajmuje się sprzedażą wysokiej jakości maszyn, urządzeń i elementów pneumatyki siłowej. Jego oferta zawiera m.in. sprężarki, reduktory, zbiorniki ciśnieniowe oraz bogaty wybór złącz, zaworów i akcesoriów przemysłowych. Firma współpracuje z liderami wśród producentów pneumatyki, takimi jak: Atlas Copco, Airtec, Landefels, i Cs Instruments.

Firma na mapie:

Oceń firmę:


Ocena: 2.6/10 (50 głosów)

Zobacz podobne wpisy w tej kategorii:

Pneumatyka

Nasza sieć hurtowni pneumatyki-automatyki przemysłowej firmy znajdą szereg użytecznych produktów mających zastosowanie w przemyśle, warsztacie, rolnic... szczegóły »

zobacz szczegóły wpisu Data dodania - 16 05 2018
PHmet - obróbka skrawaniem - Wrocław

Obrabiamy skrawaniem śpiewająco! Produkujemy elementy do maszyn i urządzeń. Kompleksowo obsługujemy klientów. Wykorzystujemy dokumentację własną oraz... szczegóły »

zobacz szczegóły wpisu Data dodania - 06 02 2021
Firma cim-el

Firma cim-el Gdańsk, której specjalizacją jest prefabrykacja szaf sterowniczych i rozdzielnic elektrycznych serdecznie zaprasza. W ofercie firmy znajd... szczegóły »

zobacz szczegóły wpisu Data dodania - 15 03 2021
Elektrostymulatory przeciwbólowe, rehabilitacyjne, treningowe i sportowe

Sklep oferuje elektrostymulatory przeciwbólowe Tens i IFS, Elektrostymulatory rehabilitacyjne, treningowe EMS, Elektrostymulatory z ultradźwiękami ora... szczegóły »

zobacz szczegóły wpisu Data dodania - 02 04 2021
Szczotki techniczne, szczotki przemysłowe ǀ Handvis

Sprawdź naszą ofertę szczotek przemysłowych i technicznych. Handvis to szeroki wybór szczotek różnorodnych typów do wielu zastosowań - tarczowe, doczo... szczegóły »

zobacz szczegóły wpisu Data dodania - 25 04 2021
Hurtownia wentylacyjna na Pomorzu

Klimazbyt to hurtownia branżowa oferująca produkty wentylacyjne, klimatyzacyjne oraz chłodnicze. Zapraszamy do naszych oddziałów, m. in. w Gdyni, Wars... szczegóły »

zobacz szczegóły wpisu Data dodania - 25 05 2021
Technika Natryskowa i Dozująca | Agregaty Malarskie | Dastek Solutions

Agregaty Malarskie, Pompy Membranowe, Systemy 2K | Skorzystaj z usług Firmy DASTEK, by otrzymać najlepszą ofertę z zakresu Techniki Natryskowej i Dozu... szczegóły »

zobacz szczegóły wpisu Data dodania - 15 06 2021
Puru | taśmociągi

Puru to polska firma, która z pomocą wykwalifikowanej ekipy inżynierskiej przygotowuje rozwiązania dla szeroko pojętej logistyki. Oferta dotyczy równi... szczegóły »

zobacz szczegóły wpisu Data dodania - 15 03 2022
HDF Software - system mes, system wms, system crm

HDF Software Sp. z o. o. to renomowany producent oprogramowania MES (Manufacturing Execution System). Nasza firma ma siedzibę we Wrocławiu i jest wyso... szczegóły »

zobacz szczegóły wpisu Data dodania - 24 05 2024
STALBLACH - producent konstrukcji stalowych

Stalblach to firma, która łączy jakość z indywidualnym podejściem w produkcji konstrukcji stalowych na wymiar. W naszej ofercie znajdziesz garaże blas... szczegóły »

zobacz szczegóły wpisu Data dodania - 16 10 2023