Odzież softshellowa do pracy, wędkarska, myśliwska

Odzież softshellowa do pracy, wędkarska, myśliwska
  • Nazwa firmy: Odzież softshellowa do pracy, wędkarska, myśliwska
  • Adres www: https:///fraya.pl...
  • Miasto: Środa Wielkopolska
  • Ulica: Koszuty 30
  • Województwo: Wielkopolskie
Miejsce na reklame..

Pospolity softshell wyróżnia się gładką, zbitą zewnętrzną stroną, która chroni przed wiatrem i po części przed deszczem – nie jest ona wodoodporna w 100%, ale można ją efektywnie impregnować, ale także pokrywać teflonem, a już sama gładka powierzchnia wywołuje, że krople opadają z niej łatwiej. Środkowa strona jest z reguły wyłożona delikatnym, cieniutkim polarem, nazywanym fleecem. Dzięki takiemu połączeniu uzyskujemy w gruncie prawdziwego hard shella, to gwarantuje ochronę przed chłodem i wiatrem, a jednocześnie nasze ubranie jest lekka, chuda, wygodna i miękka, oraz stanowczo lepiej wentylowana i oddychająca. W dzisiejszych sofsthellach rozpoczęto stosować membrany oddychające, co dało odzieży wodoodporności. Jednocześnie nasza garderoba jest cienka i nie powoduje przegrzania czy przepocenia. Softshell optymalnie sprawdza się w trakcie pracy fizycznej, aktywnego spędzania czasu w terenie, podczas zajęć, które wymagają dużej aktywności ruchowej i choćby odrobiny spocenia się. Niweluje również problem aktywności w wysokich temperaturach, i przy silnym wietrze: na przykład w czasie górskich wycieczek, czy w trakcie wymagającego polowania. Softshell nie krępuje też poruszania się oraz z powodu swojej powłoki jest bardzo cichy – to idealna ubranie na polowania z podchodu, oraz do obserwacji dzikich zwierząt. W związku z tym perfekcyjnie nadaje się też na odzież do pracy. Chroni przed deszczem, oddycha, jednocześnie ogrzewa i schładza, a także jest elastyczna i poddaje się naturalnemu ruchowi ciała. Dodatkowym korzyścią jest prosta konserwacja i bardzo duża ilość wzorów i krojów. Każdy zainteresowany znajdzie z pewnością coś dla siebie. ZAPRASZAMY!! Fraya. pl

Firma na mapie:

Oceń firmę:


Ocena: 1.6/10 (17 głosów)

Zobacz podobne wpisy w tej kategorii:

Biuro rachunkowe Warszawa

Cyfryzacja rachunkowości oraz coraz większe możliwości, jakie daje praca na odległość są rezultatem zastosowania nowych myśli informatycznych, np. cor... szczegóły »

zobacz szczegóły wpisu Data dodania - 15 03 2012
Lokata bankowa

Jak założyć lokatę? Ile trwa proces zakładania lokaty? Czy doradca pomoże i wytłumaczy proces zakładania i zamykania lokaty? Na te i wszystkie inne py... szczegóły »

zobacz szczegóły wpisu Data dodania - 06 10 2012
Qualia Development Sp. z o.o. fundusze

Giełda Nieruchomości Wartościowych inwestuje fundusz kontrahentów w posiadłości wartościowe. Jak wiadomo takie nieruchomości to wszelkie obiekty klasy... szczegóły »

zobacz szczegóły wpisu Data dodania - 27 08 2013
Upadłość Konsumencka

Ogłoszenie upadłości konsumenckiej to proceder niezwykle skomplikowany. Jako, że rozumiemy potrzeby klienta, założyliśmy sobie, że w naszym przypadku ... szczegóły »

zobacz szczegóły wpisu Data dodania - 09 09 2015
EDG - Biuro rachunkowe, dokumentacja podatkowa, Poznań

W EDG Spółka Audytorska dbamy o sprawy księgowe i rachunkowe naszych klientów. Dzięki grupie specjalistów możemy oferować usługi księgowe podstawowe i... szczegóły »

zobacz szczegóły wpisu Data dodania - 05 10 2016
Nowhal - producent hal magazynowych Szczecin

Producent hal magazynowych na podstawie projektów wykonywanych specjalnie na potrzeby klienta, zgodnie z potrzebami wynikającymi z rodzaju prowadzonej... szczegóły »

zobacz szczegóły wpisu Data dodania - 06 10 2016
FrezujemyKominy.pl - Rozwiercanie kominów Poznań

Poznaj ofertę na naprawę, udrażnianie czy rozwiercanie kominów Poznań, woj. wielkopolska. Firma Marcco z Nowego Tomyśla serdecznie zaprasza - w oferci... szczegóły »

zobacz szczegóły wpisu Data dodania - 22 10 2020
Szymon Krawczyk Doradztwo Podatkowe

Zależy Ci na fachowej pomocy dla Twojego przedsiębiorstwa? Chciałbyś uzyskać analizę jego bieżącej sytuacji lub specjalistyczne opinie prawne? To i wi... szczegóły »

zobacz szczegóły wpisu Data dodania - 15 10 2021
Ilona Majewska | Biuro Nieruchomości | Gdynia

Pośrednik nieruchomości Ilona Majewska gwarantuje skuteczną sprzedaż nieruchomości na terenie Gdyni. Profesjonalna agencja nieruchomości zajmie się ws... szczegóły »

zobacz szczegóły wpisu Data dodania - 02 02 2022
Puru | taśmociągi

Puru to polska firma, która z pomocą wykwalifikowanej ekipy inżynierskiej przygotowuje rozwiązania dla szeroko pojętej logistyki. Oferta dotyczy równi... szczegóły »

zobacz szczegóły wpisu Data dodania - 15 03 2022