Odzież softshellowa do pracy, wędkarska, myśliwska

Odzież softshellowa do pracy, wędkarska, myśliwska
  • Nazwa firmy: Odzież softshellowa do pracy, wędkarska, myśliwska
  • Adres www: https:///fraya.pl...
  • Miasto: Środa Wielkopolska
  • Ulica: Koszuty 30
  • Województwo: Wielkopolskie
Miejsce na reklame..

Pospolity softshell wyróżnia się gładką, zbitą zewnętrzną stroną, która chroni przed wiatrem i po części przed deszczem – nie jest ona wodoodporna w 100%, ale można ją efektywnie impregnować, ale także pokrywać teflonem, a już sama gładka powierzchnia wywołuje, że krople opadają z niej łatwiej. Środkowa strona jest z reguły wyłożona delikatnym, cieniutkim polarem, nazywanym fleecem. Dzięki takiemu połączeniu uzyskujemy w gruncie prawdziwego hard shella, to gwarantuje ochronę przed chłodem i wiatrem, a jednocześnie nasze ubranie jest lekka, chuda, wygodna i miękka, oraz stanowczo lepiej wentylowana i oddychająca. W dzisiejszych sofsthellach rozpoczęto stosować membrany oddychające, co dało odzieży wodoodporności. Jednocześnie nasza garderoba jest cienka i nie powoduje przegrzania czy przepocenia. Softshell optymalnie sprawdza się w trakcie pracy fizycznej, aktywnego spędzania czasu w terenie, podczas zajęć, które wymagają dużej aktywności ruchowej i choćby odrobiny spocenia się. Niweluje również problem aktywności w wysokich temperaturach, i przy silnym wietrze: na przykład w czasie górskich wycieczek, czy w trakcie wymagającego polowania. Softshell nie krępuje też poruszania się oraz z powodu swojej powłoki jest bardzo cichy – to idealna ubranie na polowania z podchodu, oraz do obserwacji dzikich zwierząt. W związku z tym perfekcyjnie nadaje się też na odzież do pracy. Chroni przed deszczem, oddycha, jednocześnie ogrzewa i schładza, a także jest elastyczna i poddaje się naturalnemu ruchowi ciała. Dodatkowym korzyścią jest prosta konserwacja i bardzo duża ilość wzorów i krojów. Każdy zainteresowany znajdzie z pewnością coś dla siebie. ZAPRASZAMY!! Fraya. pl

Firma na mapie:

Oceń firmę:


Ocena: 2.0/10 (26 głosów)

Zobacz podobne wpisy w tej kategorii:

Balustrady schody

Serwis schody-balustrady.com.pl jest poświęcony tematyce schodów i balustrad. Każdy powinien dbać o wygodę i bezpieczeństwo w swoim domu, dlatego scho... szczegóły »

zobacz szczegóły wpisu Data dodania - 19 03 2011
Napisz list motywacyjny w MyCV.pl

Perfekcyjne CV jest doskonałą metodą dozdobycia interesującej pracy. Na stronie internetowej mycv.pl, cieszącej się popularnością osób poszukujących p... szczegóły »

zobacz szczegóły wpisu Data dodania - 31 10 2013
Badania Rynku i Opinii - Analizy Danych - Biostat

Agencja badawcza o wieloletnim doświadczeniu proponuje swoje usługi w zakresie badań społeczno-rynkowych. Ostatnie dziesięć lat na rynku badawczym ucz... szczegóły »

zobacz szczegóły wpisu Data dodania - 21 01 2016
Pisanie prac

Publikowanie ogłoszeń drobnych w internecie jest dobrym i skutecznym sposobem na udostępnienie ofert osób fizycznych lub małych działalności. Pisanie ... szczegóły »

zobacz szczegóły wpisu Data dodania - 14 02 2021
RIDER Szczecin- transport Vip, przewóz osób, wynajem auta busa z kierowcą.

Jakiś czas temu ojciec i syn mieszkający w Szczecinie postanowili wykorzystać swoje doświadczenie, pasję do motoryzacji i mnóstwo pomysłów na bisnes o... szczegóły »

zobacz szczegóły wpisu Data dodania - 15 07 2020
Regeneracja i przerabianie lamp - ProRetroFit

Firma ProRetroFit specjalizuje sie w regeneracji lamp samochodowych. Jesli Twoje lampy nie świecą tak, jakbyś sobie tego życzył, droga nie jest dobrze... szczegóły »

zobacz szczegóły wpisu Data dodania - 05 11 2020
POMOC DROGOWA - Laweta Toruń, Assistance, Holowanie, Auto Handel

Pomoc Drogowa Paweł Romanowski jest liderem w zakresie transportu pojazdów osobowych i dostawczych na terenie Torunia i jego okolic. Gwarantujemy szyb... szczegóły »

zobacz szczegóły wpisu Data dodania - 11 02 2021
HAGNE.PL - Hurtownia okularów przeciwsłonecznych

Czy uważasz, że to możliwe, że nasze okulary przeciwsłoneczne nosi co 3cia osoba w Polsce? My też nie! I właśnie dlatego powinieneś zajrzec na naszą s... szczegóły »

zobacz szczegóły wpisu Data dodania - 29 07 2021
Badanie pola magnetycznego

Poszukujesz sprawdzonego laboratorium pomiarowego? My właśnie takim jesteśmy! Wykonujemy działania takie jak badanie pola magnetycznego, pomiary pem c... szczegóły »

zobacz szczegóły wpisu Data dodania - 16 03 2022
Magnus - opakowania kartonowe

Opakowania kartonowe i pudełka z tektury falistej to domena polskiej firmy Magnus, doświadczonego producenta opakowań kartonowych. Firma realizuje zam... szczegóły »

zobacz szczegóły wpisu Data dodania - 11 01 2023