Rawcomp - Innowacyjne rozwiązania

Rawcomp - Innowacyjne rozwiązania
  • Nazwa firmy: Rawcomp - Innowacyjne rozwiązania
  • Adres www: https:///rawcomp.pl...
  • Miasto: Rawa Maziowiecka
  • Ulica: Reymonta 12b
  • Województwo: Łódzkie, Mazowieckie, Świętokrzyskie
Miejsce na reklame..

Nasza firma od 2013 roku świadczy kompleksowe usługi informatyczne.
Jesteśmy w stanie zaoferować Państwu profesjonalny serwis urządzeń informatycznych. Warto wspomnieć, że pobieramy pieniądze tylko za wykonaną rzetelnie prace. Zajmujemy się odzyskiwaniem utraconych danych, a także instalacją systemów operacyjnych i programów. Służymy pomocą w zakresie modernizacji i naprawy sprzętu komputerowego.
Firma Rawcomp zajmuje się również dostawami i montażem monitorów interaktywnych, tablic multimedialnych, projektorów, pracowni informatycznych a także sieci komputerowych. Jeśli planują Państwo rozbudowę infrastruktury informatycznej w prowadzonej przez Państwa szkole/firmie warto skorzystać z naszej pomocy. Dostawę sprzętu poprzedzić może audyt sprzętu i oprogramowania Jest to usługa polegająca na zebraniu i przedstawieniu w postaci czytelnego i szczegółowego raportu informacji o konfiguracji sprzętowej badanych komputerów, sieci, sprzętu ICT oraz zainstalowanego oprogramowania. Pozwala to na optymalne wykorzystanie dostępnego budżetu. Być może wystarczy modernizacja lub serwis posiadanych przez Państwa urządzeń. Świadczymy kompleksowe usługi dla szkół od zarządzania infrastrukturą po serwis i dostawy sprzętu.
Staramy się, aby potrzeby każdego klienta traktować indywidualnie.
Świadczymy usługi na terenie województw: łódzkie, świętokrzyskie, mazowieckie. Wystawiamy faktury z odroczonym terminem płatności dla instytucji publicznych.

Firma na mapie:

Oceń firmę:


Ocena: 3.5/10 (2 głosów)

Zobacz podobne wpisy w tej kategorii:

Katalog Stron www - SEM Media!

Każda strona internetowa powinna być dobrze podlinkowana, jeśli chcemy aby osiągnęła wysokie pozycje w wyszukiwarce, najlepszymi linkami są takie, któ... szczegóły »

zobacz szczegóły wpisu Data dodania - 18 03 2011
Katalog Stron WWW - Króliczek!

Jeśli jeszcze nie dodałeś swojej strony do Króliczka, nie zwlekaj, nasz katalog jest bardzo ciekawym katalogiem stron gromadzącym równie ciekawe stron... szczegóły »

zobacz szczegóły wpisu Data dodania - 19 03 2011
Recordsklep.com.pl - kabel vga

Internetowy sklep komputerowy recordsklep.com.pl proponuje zróżnicowany wybór kabli i akcesoriów do laptopów. Można u nas odnaleźć karty sieciowe a ta... szczegóły »

zobacz szczegóły wpisu Data dodania - 18 09 2018
KiuBIT -Jelenia Góra naprawa serwis laptopów

Firma KiuBIT zajmuje się pogwarancyjną naprawą laptopów. Na wszystkie naprawy udzielamy gwarancji. Naprawiamy usterki sprzętu w zakresie awarii elektr... szczegóły »

zobacz szczegóły wpisu Data dodania - 22 07 2019
Serwis laptopów Szczecin

Twój komputer się nie uruchamia, laptop ma zbitą matrycę, handheld nie odtwarza gier, konsola zawiesza się ponad miarę. Przyjdź do nas a zajmiemy się ... szczegóły »

zobacz szczegóły wpisu Data dodania - 22 01 2020
AMSO Komputery laptopy poleasingowe Warszawa

Bogaty asortyment firmy znanej jako AMSO uwzględnia wysokiej jakości komputery i przenośne urządzenia kompurerowe stosowane wcześniej w ramach leasing... szczegóły »

zobacz szczegóły wpisu Data dodania - 17 02 2021
Pomoc informatyczna - Bartek Dera

Kompleksowa pomoc informatyczna, która obejmuje wszelkiej maści elektronikę użytkową. Po laptopy i komputery stacjonarne po smartfony i routery. Barte... szczegóły »

zobacz szczegóły wpisu Data dodania - 15 03 2021
Strony Internetowe Warszawa - Strony www Warszawa Mizzo.pl

Oryginalna strona internetowa internetowa oraz jej wysoka pozycja SEO w Google to klucz do sukcesu. W mizzo. pl projektowane są strony internetowe od ... szczegóły »

zobacz szczegóły wpisu Data dodania - 28 04 2023
Serwis laptopów Warszawa Ochota

Specjalistyczny serwis laptopów i tabletów Warszawa. Odzyskiwanie danych z uszkodzonych dysków, pendrive'ów. Naprawa płyt głównych, wymiana układów BG... szczegóły »

zobacz szczegóły wpisu Data dodania - 23 11 2023
Serwis laptopów Warszawa

Repaired to specjalistyczny serwis laptopów Warszawa. Działamy w dzielnicy Ochota ale realizujemy też serwis wysyłkowy. Wystarczy zgłosić naprawę na n... szczegóły »

zobacz szczegóły wpisu Data dodania - 28 11 2023