AMSO Komputery laptopy poleasingowe Warszawa

AMSO Komputery laptopy poleasingowe Warszawa
  • Nazwa firmy: AMSO Komputery laptopy poleasingowe Warszawa
  • Adres www: amso.pl...
  • Miasto: Warszawa
  • Ulica: Gocławska 9
  • Województwo: Mazowieckie
Miejsce na reklame..

Bogaty asortyment firmy znanej jako AMSO uwzględnia wysokiej jakości komputery i przenośne urządzenia kompurerowe stosowane wcześniej w ramach leasingu klasy biznesowej. Można więc zauważyć, że komputery tego typu zostały stworzone z myślą o użytku w biurach, instytucjach publicznych, przedsiębiorstwach usługowych oraz we wszystkich miejscach, gdzie są niezbędne do wykonywania czynności zawodowych. Sprzęty tego typu oferują bardzo wydajną pracę oraz są bardzo solidne oraz skuteczne. Warto zaznaczyć, że koszty takich komputerów nie są wygórowane. Pomimo sprzętu poleasingowych, jego jakość jest niezwykle wysoka.

Firma na mapie:

Oceń firmę:


Ocena: 2.2/10 (26 głosów)

Zobacz podobne wpisy w tej kategorii:

Fotografia konferencji

Fotoreporter z poznańskiej agencji Yannkes ART, Damian Katulski wykonuje zdjęcia dla firm. Fotorelacje z wydarzeń medialnych, które mają swoje miejsce... szczegóły »

zobacz szczegóły wpisu Data dodania - 17 07 2012
SOUND-KRAK wzmacniacze mikrofonowe

Elektroakustyka Profesjonalna Sound Krak S.C to doświadczeni specjaliści, którzy w specjalności akustycznej obecni są od ponad 30 lat. Znaczne praktyk... szczegóły »

zobacz szczegóły wpisu Data dodania - 29 08 2013
Drukarki – serwis, naprawa – Łódź

Twój laptop lub drukarka potrzebuje naprawy, aby sprawnie działać? Przyjdź do naszego serwisu w Łodzi, gdzie naprawimy Twoją drukarkę czy laptop w atr... szczegóły »

zobacz szczegóły wpisu Data dodania - 07 03 2018
Kupwkoszalinie.pl - opiekacz

Jeżeli szukasz sprzętu AGD spełniającego bardzo wysokie standardy. to musisz zaznajomić się z naszą ofertą. W prowadzonym przez nas sklepie można znal... szczegóły »

zobacz szczegóły wpisu Data dodania - 30 05 2018
Sellio.store - Sklep Online

Kompletne zakupy bez konieczności przeszukiwania oferty wielu sklepów, internetowych i stacjonarnych jednocześnie? W Sellio Store to możliwe. Ten skle... szczegóły »

zobacz szczegóły wpisu Data dodania - 29 09 2022
Lulanu.pl - Internetowy Sklep Online

Wysokogatunkowa odzież, również okolicznościowa, modna biżuteria i funkcjonalne dodatki w jednym miejscu? W Lulanu to możliwe! Poznaj e-sklep, w który... szczegóły »

zobacz szczegóły wpisu Data dodania - 28 12 2022
Nowinko.pl - Internetowy Sklep Online

Modna odzież, stylowe dodatki i topowe modele obuwia w jednym miejscu, to doskonały sposób na to, żeby budować i kupować całe zestawy ubrań! Dzięki ró... szczegóły »

zobacz szczegóły wpisu Data dodania - 30 12 2022