SOUND-KRAK wzmacniacze mikrofonowe

SOUND-KRAK wzmacniacze mikrofonowe
  • Nazwa firmy: SOUND-KRAK wzmacniacze mikrofonowe
  • Adres www: www.soundkrak.com.pl...
  • Miasto: Kraków
  • Tel.: 124134427
  • Ulica: Ofiar Dąbia 4
  • Województwo: Małopolskie
Miejsce na reklame..

Elektroakustyka Profesjonalna Sound Krak S.C to doświadczeni specjaliści, którzy w specjalności akustycznej obecni są od ponad 30 lat. Znaczne praktyki rynkowe przekłada się na bardzo rzetelną jakość propozycji, jaką oferują swoim interesantom. Przedsiębiorstwo dostarcza wysokiej klasy urządzenia nagłośnieniowe i wzmacniacze audio o potężnej mocy. Jest to sprzęt nieodzowny do fachowego zastosowania audiowizualnego. Kooperujemy ze stacjami radiofonicznymi i telewizyjnymi w całym kraju. Jesteśmy wytwórcą takich urządzeń jak wzmacniacze dystrybucyjne, mikrofonowe, mierniki sygnału itp. Animujemy do zapoznania się z propozycją przystępną na stronie WWW.

Firma na mapie:

Oceń firmę:


Ocena: 2.8/10 (95 głosów)

Zobacz podobne wpisy w tej kategorii:

Fotografia konferencji

Fotoreporter z poznańskiej agencji Yannkes ART, Damian Katulski wykonuje zdjęcia dla firm. Fotorelacje z wydarzeń medialnych, które mają swoje miejsce... szczegóły »

zobacz szczegóły wpisu Data dodania - 17 07 2012
Drukarki – serwis, naprawa – Łódź

Twój laptop lub drukarka potrzebuje naprawy, aby sprawnie działać? Przyjdź do naszego serwisu w Łodzi, gdzie naprawimy Twoją drukarkę czy laptop w atr... szczegóły »

zobacz szczegóły wpisu Data dodania - 07 03 2018
Kupwkoszalinie.pl - opiekacz

Jeżeli szukasz sprzętu AGD spełniającego bardzo wysokie standardy. to musisz zaznajomić się z naszą ofertą. W prowadzonym przez nas sklepie można znal... szczegóły »

zobacz szczegóły wpisu Data dodania - 30 05 2018
AMSO Komputery laptopy poleasingowe Warszawa

Bogaty asortyment firmy znanej jako AMSO uwzględnia wysokiej jakości komputery i przenośne urządzenia kompurerowe stosowane wcześniej w ramach leasing... szczegóły »

zobacz szczegóły wpisu Data dodania - 17 02 2021
Sellio.store - Sklep Online

Kompletne zakupy bez konieczności przeszukiwania oferty wielu sklepów, internetowych i stacjonarnych jednocześnie? W Sellio Store to możliwe. Ten skle... szczegóły »

zobacz szczegóły wpisu Data dodania - 29 09 2022
Lulanu.pl - Internetowy Sklep Online

Wysokogatunkowa odzież, również okolicznościowa, modna biżuteria i funkcjonalne dodatki w jednym miejscu? W Lulanu to możliwe! Poznaj e-sklep, w który... szczegóły »

zobacz szczegóły wpisu Data dodania - 28 12 2022
Nowinko.pl - Internetowy Sklep Online

Modna odzież, stylowe dodatki i topowe modele obuwia w jednym miejscu, to doskonały sposób na to, żeby budować i kupować całe zestawy ubrań! Dzięki ró... szczegóły »

zobacz szczegóły wpisu Data dodania - 30 12 2022