Studia projektowanie mody

Studia projektowanie mody
  • Nazwa firmy: Studia projektowanie mody
  • Adres www: www.ksa.edu.pl...
  • Miasto: Kraków
  • Ulica: ul. Zamoyskiego 52
  • Województwo: Małopolskie
Miejsce na reklame..

Zapisz się na studia projektowanie mody - pracuj w kreatywnej branży tworząc ciekawe i inspirujące projekty. W ofercie KSA znajdziesz nie tylko studia projektowanie mody i ubioru, ale także kompleksowe kursy kroju i szycia. Zapoznaj się z ofertą Krakowskich Szkół Artystycznych i sprawdź terminy rekrutacji - więcej informacji dostępnych na stronie www.

Firma na mapie:

Oceń firmę:


Ocena: 2.1/10 (31 głosów)

Zobacz podobne wpisy w tej kategorii:

Beauty Extra - Akademia Szkoleń Kosmetycznych

Korzystając z usług BeautyExtra.pl otrzymujesz gwarancję najlepszej oferty cenowej na rynku. Nasza przystępna cena dostępna jest dla dosłownie każdego... szczegóły »

zobacz szczegóły wpisu Data dodania - 04 12 2018
Angielski zielona góra

Jesteśmy szkołą języków obcych, zlokalizowaną w Zielonej Górze. Otwieramy się dla wszelkich, którzy chcą kształcić się elokwencji języków obcych. Ofer... szczegóły »

zobacz szczegóły wpisu Data dodania - 12 08 2019
Przedszkola Mokotów

W ofercie Przedszkola Mokotów znajdziesz ciekawe zajęcia - artystyczne i językowe. Chcesz zadbać o rozwój swojego dziecka od najmłodszych lat? Zapisz ... szczegóły »

zobacz szczegóły wpisu Data dodania - 24 12 2020
ARWIS | Nauka jazdy Warszawa

Doświadczeni instruktorzy ze szkoły jazdy Arwis w sposób rzetelny i merytoryczny przygotują Cię do egzaminów państwowych na prawo jazdy. Działalność s... szczegóły »

zobacz szczegóły wpisu Data dodania - 27 03 2021
Manualni - Manualni

Jesteśmy doświadczonymi fizjoterapeutami, terapeutami SPA i manualnymi, kosmetologami, a masaż i nauczanie to nasze pasje. Masaż KrakówWykształciliśmy... szczegóły »

zobacz szczegóły wpisu Data dodania - 16 02 2022
DJI Academy Fly and Film - szkolenia dronowe

DJI Academy Fly and Film oferuje wysokiej jakości, kompleksowe kursy operatora drona, zaprojektowane tak, aby podnieść Twój poziom umiejętności do naj... szczegóły »

zobacz szczegóły wpisu Data dodania - 29 12 2022
British School ICT - angielski dla firm Warszawa

Współpracując z międzynarodowymi korporacjami i instytucjami rządowymi, nasza szkoła językowa oferuje dostosowane do potrzeb i elastyczne kursy angiel... szczegóły »

zobacz szczegóły wpisu Data dodania - 27 02 2023
Firma językowa

TEACHERSteam to niezwykle wszechstronna firma językowa, która oferuje kompleksowe usługi dla przedsiębiorstw i urzędów. Naszym głównym atutem i główny... szczegóły »

zobacz szczegóły wpisu Data dodania - 26 06 2023
Szkolenia zawodowe Opole

Nasze szkolenia prowadzone są przez doświadczonych trenerów, którzy mają bogate doświadczenie w swoich dziedzinach. Stawiamy na praktyczne podejście d... szczegóły »

zobacz szczegóły wpisu Data dodania - 15 08 2023
Prawo jazdy elearning - jazdy-rawo.pl

Otwórz się na nowe widoki z punktem edukacyjnym Nauka i technika jazdy Rawo. Dajemy dostęp do nowego szkolenia stacjonarnego w każdym miesiącu. Udostę... szczegóły »

zobacz szczegóły wpisu Data dodania - 09 12 2023