Produkcja filmowa wideo - filmowanie dla firm

Produkcja filmowa wideo - filmowanie dla firm
  • Nazwa firmy: Produkcja filmowa wideo - filmowanie dla firm
  • Adres www: www.kinema.pl...
  • Miasto: Tarnowo Podgórne
  • Tel.: 514143589
  • Ulica: Wrzosowa 15
  • Województwo: Wielkopolskie
Miejsce na reklame..

Filmowanie dla firm oferuje zespół Kinema, który wykonuje biznesowe, komercyjne spoty, filmiki, filmy pod różne cele, dla każdego typu przedsiębiorstw. Kinema zapewnia że każda produkcja filmowa będzie wyjątkowa, niepowtarzalna, skrojona na miarę oczekiwań każdego Klienta, zawsze zgodnie z założeniami projektu. Nasza oferta wideofilmowania to m. in. :
1. Tworzenie filmów reklamowych - a więc długich jak i krótkich, angażujących, tematycznych, z przesłaniem jak i szokujących spotów reklamowych. Możemy wykonać film reklamowy danej usługi, produktu, firmy czy wydarzenia. Produkcja filmów reklamowych obejmuje przygotowanie materiału reklamowego od początku do końca, bazując na briefie, scenariuszu, ujęciach z drona, nowoczesnym montażu.
2. Tworzenie filmów animowanych, a wiec fachowe wykonanie animacji 2D i 3D. Przygotujemy dla naszych Klientów filmy animowane pod cele edukacyjne, społeczne, instruktażowe jak i reklamowe. Film animowany przygotowywany jest przez nas od A do Z.
Oprócz wspomnianych typów filmów, wykonamy również filmy korporacyjne, dokumentalne, sportowe, eventowe czy też podejmiemy się usług fotograficznych. Kinema działa na terenie całej Polski, posiada wysokiej klasy sprzęt do filmowania jak i osprzęt, wiedzę zdobytą w setkach projektów jak i doświadczenie pracy z dużymi graczami rynkowymi. Polecamy!

Firma na mapie:

Oceń firmę:


Ocena: 3.7/10 (6 głosów)

Zobacz podobne wpisy w tej kategorii:

Wideofilmowanie Toruń

Wideofilmowanie uroczystości takich jak śluby, komunie, chrzciny, studniówki, urodziny oraz innych spotkań tylko z Krainą Obrazu. Gwarantujemy solidny... szczegóły »

zobacz szczegóły wpisu Data dodania - 26 12 2011
Zespół muzyczny Markos

Zespół muzyczny MARKOS istnieje już od 1994 roku . W obecny skład zespołu wchodzą trzy osoby :- Emilia Górzna -wokal- Karol Spicker -gitara, wokal- Ma... szczegóły »

zobacz szczegóły wpisu Data dodania - 04 03 2015
Zespół muzyczny M-ART

Nasz zespół muzyczny M-ART-Band powstał z myślą występowania w aspekcie wszelkich wydarzeń, koncertów i innych okoliczności w jakich oprawa muzyczna m... szczegóły »

zobacz szczegóły wpisu Data dodania - 17 07 2018
Filmowanie wesel

Fresh View Wedding podejmie się nowych zleceń z dziedziny filmowania weselnego, w tym przygotowania filmu z wesela jak i opcjonalnych dodatków filmowy... szczegóły »

zobacz szczegóły wpisu Data dodania - 01 07 2019
Badania termowizyjne dronem

Mają Państwo życzenie zobaczyć cały świat z innej perspektywy, ujrzeć najmniejszy szczególnik i jednocześnie zaobserwować całokształt, nic prostszego,... szczegóły »

zobacz szczegóły wpisu Data dodania - 04 03 2020
Tworzymy filmy reklamowe i animacje dla firm

Dzisiaj nie ma sprzedaży bez reklamy. Raczej nie jest to oryginalne i odkrywcze stwierdzenie, ale wielu z nas zdaje się zapominać o tej ważnej zasadzi... szczegóły »

zobacz szczegóły wpisu Data dodania - 17 05 2020
Fotografia ślubna • Paweł Kotas

Czy pragniesz by Twoje wspomnienia z najurokliwszych chwil w życiu, już zawsze, z pełną mocą tętniły radością i miłością? Jeżeli właśnie takie masz ży... szczegóły »

zobacz szczegóły wpisu Data dodania - 08 04 2021
Filmy

To dobry rok dla kinomanów. Niezależnie czy potrzebujesz filmu na romantyczny wieczór z kimś bliskim czy pasjonującej przygody, nie możesz przegapić n... szczegóły »

zobacz szczegóły wpisu Data dodania - 06 04 2022
Graffiti Films

Graffiti Films - firma produkcyjno-usługowa, która od 28 lat zajmuje się tworzeniem wieloplatformowych, premium treści wideo i foto. Nasza specjalizac... szczegóły »

zobacz szczegóły wpisu Data dodania - 16 08 2023