Weterynarz Gdańsk

Weterynarz Gdańsk
  • Nazwa firmy: Weterynarz Gdańsk
  • Adres www: https:///przychodniastrzyza.pl...
  • Miasto: Gdańsk
  • Ulica: Księdza Bernarda Sychty 18
  • Województwo: Pomorskie
Miejsce na reklame..

Weterynarz, który zadba o Twojego czworonożnego pupila jak o własne zwierzę? Nasza przychodnia weterynaryjna to gwarantuje! Świadczymy wysokiej jakości usługi weterynaryjne w obszarze profilaktyki i leczenia zwierząt na terenie miasta Gdańsk. Przychodnia posiada wysokiej jakości sprzęt, umożliwiający wykonywanie różnorodnych badań. Nieustannie rozwijamy swoje kwalifikacje, biorąc udział w licznych szkoleniach, konferencjach, warsztatach, sympozjach, jak również kolejnych studiach podyplomowych. Próbujemy nieść pomoc na wyróżniającym się poziomie, zgodnie z najświeższą światową wiedzą. Weterynarz wspólnie z Opiekunem próbuje zapobiegać ewentualnym przypadłościom, naprawiać nie najlepsze nawyki, przewidywać, a gdy to się nie uda, ocenić wielkość problemu, postawić rozpoznanie i sprawnie pomóc w powrocie do zdrowia lub poprawieniu jakości życia. Strzyża to pomoc weterynaryjna warta polecenia. Działamy w mieście Gdańsk. Zachęcamy do odwiedzenia naszej strony firmowej, na której znajduje się dokładna lista dostępnych usług. Przychodnia weterynaryjna pomaga m. in. w diagnostyce laboratoryjnej, USG, chirurgii tkanek miękkich lub wystawianiu paszportów. Wykwalifikowany weterynarz pomoże nawet w najbardziej zawiłych kwestiach. Czekamy w przychodni w mieście Gdańsk!

Firma na mapie:

Oceń firmę:


Ocena: 1.9/10 (22 głosów)

Zobacz podobne wpisy w tej kategorii:

Babuzoo - Sklep zoologiczny online Babuzoo

Babuzoo to sklep zoologiczny zajmujący się sprzedażą online artykułów dla psów i kotów. W ofercie sklepu znajduje się szeroka gama produktów żywieniow... szczegóły »

zobacz szczegóły wpisu Data dodania - 04 12 2019
Trójmiejska klinika weterynaryjna - Gabinet weterynaryjny Gdańsk

Trójmiejska klinika weterynaryjna. Posiadamy 2 przychodnie weterynaryjne na Świętokrzyskiej oraz na Bulońskiej w Gdańsku. W lokalizacji na ulicy Święt... szczegóły »

zobacz szczegóły wpisu Data dodania - 21 04 2021
Gliwicka Przychodnia Weterynaryjna

Gliwicka Przychodnia Weterynaryjna jest zakładem lecznictwa dla zwierząt towarzyszących. Na ofertę składają się usługi profilaktyczno-diagnostyczne ta... szczegóły »

zobacz szczegóły wpisu Data dodania - 27 10 2021
Przychodnia Weterynaryjna Kora w Bydgoszczy

Przychodnia Weterynaryjna Kora z Bydgoszczy, oprócz leczenia kotów, psów i innych zwierząt domowych, zajmuje się chipowaniem zwierząt oraz wystawianie... szczegóły »

zobacz szczegóły wpisu Data dodania - 26 03 2024