Timberdeck | Tarasy Wrocław

Timberdeck | Tarasy Wrocław
  • Nazwa firmy: Timberdeck | Tarasy Wrocław
  • Adres www: timberdeck.pl...
  • Miasto: Wrocław
  • Tel.: 5031730333
  • Ulica: Strączkowa
  • Województwo: Dolnośląskie
Miejsce na reklame..

Surowce
Korzystamy tylko z najwyższej jakości surowca i zabezpieczeń.

Zawsze żywe kolory na tarasie
Dzięki naszym technikom zabezpieczenia oraz stosowania najwyżej jakości drewna, będziesz mógł cieszyć się drewnianym tarasem, który wygląda jak nowy przez wiele lat.

Tak powie Ci każdy inny wykonawca. Ja jednak chciałbym, abyś miał w pełni świadomość, na co się decydujesz. Taras będzie wyglądał jak nowy nawet przez kilka dekad, pod jednym warunkiem: będziesz o niego dbał.

Po montażu udzielimy Ci szczegółowych instrukcji, jak i czym pielęgnować drewniany taras, aby przez lata wyglądał jak nowy. Możesz oczywiście wykupić u nas abonament serwisowy, wtedy sami zadbamy o środki i o to, aby pamiętać o czasie serwisu.

Nie ryzykuj, wybierając wykonawcę, który nie kocha drewna tak, jak my.

Dlaczego jeszcze odpowiednie zabezpieczenie jest takie ważne?
Odpowiednie zabezpieczenie wpływa na żywotność, estetykę i bezpieczeństwo. Dobór właściwych impregnatów i olejów pozawala na zachowanie żądanej barwy drewna, utrzymuje taras w dobrej kondycji przez wiele lat, chroniąc go przed wodą i grzybami, co ma bezpośredni wpływ na bezpieczeństwo użytkowania.

Wysokiej jakości drewno
Wysokiej jakości materiał jest dokładniej selekcjonowany. Posiada mniej pęknięć i sęków, co wpływa na jakość tarasu, jego wygląd na przestrzeni lat oraz bezpieczeństwo użytkowania. Za ryzyko poślizgu na mokrym tarasie odpowiada gatunek drewna, poprawny dobór środków do zabezpieczenia i późniejsza konserwacja.

Po więcej informacji zapraszam na stronę https://timberdeck.pl/

Firma na mapie:

Oceń firmę:


Ocena: 1.5/10 (15 głosów)

Zobacz podobne wpisy w tej kategorii:

Kominki Godin Polska

Kominki Godin Polska. Sprzedaż hurtowa i detaliczna wkładów i pieców kominkowych. Montaż kominków i pieców wolnostojących. Kuchnie gazowe i elektryczn... szczegóły »

zobacz szczegóły wpisu Data dodania - 19 07 2011
Projekt domu - KB Projekt

KB Projekt – Projekt domu. Zapraszamy inwestorów myślących o budowie domu, do zapoznania się z ofertą gotowych projektów domów, budynków gospodarczych... szczegóły »

zobacz szczegóły wpisu Data dodania - 14 12 2011
PROMIAST Biuro projektów sosnowiec

PROMIAST Sp. z o.o. Biuro Projektów I Nadzoru Budowlanego stanowi o sile projektowej naszych projektantów i inżynierów, jacy od ponad 20 lat projektuj... szczegóły »

zobacz szczegóły wpisu Data dodania - 28 08 2013
Okna pcv, drzwi Porta Łódź

Jesteśmy firmą, która od wielu lat specjalizuje się w sprzedaży oraz montażu okien i drzwi w Łodzi. W naszej ofercie znajdą Państwo wytrzymałe drzwi P... szczegóły »

zobacz szczegóły wpisu Data dodania - 10 07 2017
Biokominki z szybą

Yannkes Polska z Poznania, właściciel sklepu internetowego z biokominkami zaprasza do zakupów. W ofercie znajdują się głównie biokominki z szybą, któr... szczegóły »

zobacz szczegóły wpisu Data dodania - 14 08 2017
Wiszące lampy betonowe - Sfera Designu

Portal Sfera Designu promuje polskie wzornictwo. Pod adresem sfera-designu.pl można zakupić niebanalne i produkowane w Polsce lampy wiszące z betonu. ... szczegóły »

zobacz szczegóły wpisu Data dodania - 14 08 2017
Technomac Sp. z o.o.

Pewnie, że promienniki ciepła Heatscope, to rozwiązanie wręcz idealne, a tym samym funkcjonalne i oryginalne promienniki na podczerwień, których zasto... szczegóły »

zobacz szczegóły wpisu Data dodania - 03 10 2018
HERMAN - Narzędzia diamentowe, narzędzia do metalu

Herman-24 - Narzędzia diamentowe, narzędzia do metalu, akcesoria w stylu loftowymW odpowiedzi na zapotrzebowanie rynku cały czas staramy się rozwijać ... szczegóły »

zobacz szczegóły wpisu Data dodania - 04 05 2020
Agencja

Szukasz mieszkania w Szczecinie i w okolicy? Agencja Nieruchomości, która ma siedzibę przy Alei Piastów i zaprasza na spotkanie z Agentem. Wejdź na st... szczegóły »

zobacz szczegóły wpisu Data dodania - 13 04 2021
Firma budowlana New-House| Kompleksowa budowa domów

Jesteśmy firmą budowlaną, która zajmuje się budową domów na terenie całej Polski. Jesteśmy już w tej branży 25 lat. Na naszej stronie można znaleźć po... szczegóły »

zobacz szczegóły wpisu Data dodania - 17 06 2021