Poznaśnki dom pogrzebowy - usługipogrzebowe-poznań.pl

Poznaśnki dom pogrzebowy - usługipogrzebowe-poznań.pl
  • Nazwa firmy: Poznaśnki dom pogrzebowy - usługipogrzebowe-poznań.pl
  • Adres www: xn--usugipogrzebowe-pozna-9qd9d.pl...
  • Miasto: Poznań
  • Tel.: +48 537 800 302
  • Ulica: ul.Woźna 12
  • Województwo: Wielkopolskie
Miejsce na reklame..

W przypadku gdy odeszła bliska Ci osoba, z pewnością potrzebujesz wsparcia w tych bardzo przykrych chwilach. Nasz Zakład Pogrzebowy każdą nieodzowną pomoc, niezależnie od pory dnia czy nocy, w każdy dzień tygodnia, jak również w dni świąteczne. Natychmiast przyjmiemy każde zgłoszenie by tak szybko, jak to możliwe uruchomić procedurę pogrzebową. Naszych wszystkich usługobiorców podejmujemy z największą możliwą uważnością i poważaniem, aby w tak trudnym momencie stanowić dla Państwa stabilną podporę. Odwiedzając stronę www. usługipogrzebowe-poznań. pl możecie Państwo zamówić wszelkie, nieodzowne usługi pogrzebowe. Oferujemy Państwu kompletną organizację ceremonii pogrzebowej. Zajmujemy się organizacją pogrzebów wszystkich wyznań, jak również pogrzebów świeckich. W naszym zakładzie znajdziecie niezbędną asystę w dopełnianiu procedur cmentarnych oraz kremacji. Organizujemy bezpłatny transport bliskich nieboszczyka do naszej siedziby w celu ustalenia szczegółów pogrzebu. Zapewniamy również transport zmarłego do naszych pomieszczeń chłodniczych, toaletę oraz kosmetyki pośmiertne. Na Państwa życzenie pomożemy w realizacji kredytowania kosztów pogrzebu w ramach zasiłku pogrzebowego z ZUS, KRUS, MSWiA. Nasz profesjonalny zespółzadba również o doskonałego Mistrza Ceremonii Pogrzebowej oraz oprawę muzyczną. W tych bardzo ciężkich momentach, zrobimy wszystko, co w naszej mocy by nasi klienci otrzymali troskliwą pomoc. Jest to możliwe dzięki profesjonalnym pracownikom o nienagannej kulturze i perfekcyjnej prezencji.

Firma na mapie:

Oceń firmę:


Ocena: 5.0/10 (2 głosów)

Zobacz podobne wpisy w tej kategorii:

DDD Robak - Dezynsekcja Warszawa

Zachęcam do odwiedzania strony dud robak. Strona poświęcona jest usługom dud. Na stronie można odnaleźć wiele niezbędnych informacji na temat usług de... szczegóły »

zobacz szczegóły wpisu Data dodania - 30 12 2015
Aromatyzacja pomieszczeń, sklepów

Jeśli poszukujesz nowoczesnego, niezauważalnego marketingu, który pozwoli Twojej firmie pozyskać nowych klientów, a przy okazji wykreować markę, to sp... szczegóły »

zobacz szczegóły wpisu Data dodania - 11 04 2018
Ssiatki, bramy, SIATEXBUD - Zielona Góra, Żary, Lubuskie

SIATEX BUD Sp z o. o. to rodzinna firma działająca od kilkunastu lat na rynku, specjalizująca się w produkcji oraz montażu siatek, paneli ogrodzeniowy... szczegóły »

zobacz szczegóły wpisu Data dodania - 29 01 2020
Studio Streamonline - studio filmowe Warszawa

Szukasz miejsca, w którym zrealizujesz program rozrywkowy lub wywiad kluczowy dla swojej firmy? Jeśli chcesz, aby zostało to przeprowadzone w profesjo... szczegóły »

zobacz szczegóły wpisu Data dodania - 11 02 2020
RIDER Szczecin- transport Vip, przewóz osób, wynajem auta busa z kierowcą.

Jakiś czas temu ojciec i syn mieszkający w Szczecinie postanowili wykorzystać swoje doświadczenie, pasję do motoryzacji i mnóstwo pomysłów na bisnes o... szczegóły »

zobacz szczegóły wpisu Data dodania - 15 07 2020
SPRZĄTANIE POZNAŃ Euro-Cleanex ZŻ

Firma Euro-Cleanex sprzątanie Poznań świadczy usługi sprzątania od 1999 roku. Pierwsze usługi sprzątania wykonywaliśmy na terenie Krakowa, z biegiem c... szczegóły »

zobacz szczegóły wpisu Data dodania - 10 08 2020
Folia biodegradowalna do pakowania

Dlaczego trzeba inwestować wyłącznie w najlepsze wypełniacze do paczek? Dlatego, że tylko takie wyroby będą w stanie dobrze zabezpieczyć wysyłany towa... szczegóły »

zobacz szczegóły wpisu Data dodania - 25 09 2020
Pogotowie zamkowe

“Kluczyk”, czyli pogotowie zamkowe z Warszawy zaprasza do kontaktu w nagłych sytuacjach związanych z zatrzaśnięciem drzwi, zamków czy sejfów. W oferci... szczegóły »

zobacz szczegóły wpisu Data dodania - 11 11 2020
OCIEPLAMYPODDASZA Ocieplenie poddasza Swarzędz

Działalność firmy Marcco z Nowego Tomyśla opiera się na usługach budowlanych, takich jak izolacja budynków pianką PUR, ocieplenie poddasza Swarzędz cz... szczegóły »

zobacz szczegóły wpisu Data dodania - 14 11 2020
Biuro rachunkowe Znany Księgowy

Oferujemy oddzielne podejście do każdego Klienta. Wynagrodzenie za realizowane usługi przez nasze biuro rozliczeniowe ustalamy ze wszystkimi Klientami... szczegóły »

zobacz szczegóły wpisu Data dodania - 20 01 2021