Pomiary oświetlenia

Pomiary oświetlenia
  • Nazwa firmy: Pomiary oświetlenia
  • Adres www: https:///axo24.pl...
  • Miasto: Warszawa
  • Ulica: ul. Klaudyny 34/167
  • Województwo: Mazowieckie
Miejsce na reklame..

Jeśli jesteście Państwo zainteresowani sprawą przeprowadzania doskonałych pomiarów oświetlenia w Państwa firmie, dotarliście do właściwego miejsca. Jesteśmy profesjonalistami w fachu przeprowadzania generalnych pomiarów oświetlenia awaryjnego oraz na stanowiskach pracy. Oferujemy prace w Warszawie oraz w jej okolicach dokonują pomiarów oświetlenia, hałasu oraz wentylacji. Pomiarowanie oświetlenia wykonujemy w żłobkach, przedszkolach oraz na wszelkich stanowiskach pracy. Axo24 - jesteśmy expertami w sporządzaniu protokołów z przeprowadzonych analiz oświetlenia. Chlubimy się szybką realizacją zleceń i najkorzystniejszymi stawkami w stolicy. Naszą mocną stroną jest wieloletnie doświadczenie, solidność w wykonywaniu usług oraz bez wątpienia otwartość na potrzeby każdego kontrahenta. To, co umożliwia nam wzorowość w świadczeniu usług, to skalibrowane mierniki o podwyższonej klasie dokładności. Nie wiesz jeszcze co zrobić? Wykręć numer 735 444 165, a z radością rozwiejemy wszelkie wątpliwości.

Firma na mapie:

Oceń firmę:


Ocena: 1.5/10 (20 głosów)

Zobacz podobne wpisy w tej kategorii:

Nagrobki

Nasza firma jest producentem i eksporterem nagrobków chińskich. Wykonujemy także nagrobki z granitów indyjskich i afrykańskich. Sprawdzamy jakość prod... szczegóły »

zobacz szczegóły wpisu Data dodania - 29 06 2012
Dobry Prawnik, Poznań - Radca Prawny Błażej T. Siwek

Kancelaria Błażeja T. Siwek w Poznaniu świadczy z najwyższą starannością kompleksowe usługi prawne dostosowane do indywidualnych potrzeb każdego Klien... szczegóły »

zobacz szczegóły wpisu Data dodania - 30 09 2015
Jobelin - oferty pracy za granicą

Jeżeli szukasz pracy za granicą, zapraszamy na nasz portal jobelin.pl.Na naszej stronie znajdziesz oferty pracy z takich krajów jak: Niemcy, Wielka Br... szczegóły »

zobacz szczegóły wpisu Data dodania - 02 11 2017
Apteka krzyż

Szukasz wyjątkowej reklamy dla prowadzonej przez siebie apteki? Jeśli tak, to wykonywane przez naszą firmę krzyże apteczne na pewno Cię zachwycą. Jest... szczegóły »

zobacz szczegóły wpisu Data dodania - 21 06 2018
Ssiatki, bramy, SIATEXBUD - Zielona Góra, Żary, Lubuskie

SIATEX BUD Sp z o. o. to rodzinna firma działająca od kilkunastu lat na rynku, specjalizująca się w produkcji oraz montażu siatek, paneli ogrodzeniowy... szczegóły »

zobacz szczegóły wpisu Data dodania - 29 01 2020
Bar

Bar Sushi Berry z Warszawy zaprasza do składania zamówień online - w ofercie restauracji znaleźć można dania kuchni japońskiej, takie jak ramen, Pad T... szczegóły »

zobacz szczegóły wpisu Data dodania - 29 01 2021
Regesta | magazyny dolnośląskie

Regesta świadczy fachowe usługi zarówno z zakresu transportu samochodowego towarów oraz spedycji, jak i z wielu innych obszarów, m. in. magazynowanie,... szczegóły »

zobacz szczegóły wpisu Data dodania - 13 08 2021
Radcy Prawni — jak odfrankowić kredyt?

Myślisz tylko o tym, jak odfrankowić kredyt? Interesuje Cię ostateczne unieważnianie kredytu frankowego? Nie czekaj długo i skontaktuj się z naszymi r... szczegóły »

zobacz szczegóły wpisu Data dodania - 25 09 2021
Vserwis Katowice

Vserwis zachęca do skorzystania z oferty usług serwisowych, instalatorskich, naprawczych wszystkich użytkowników kotłów gazowych i podgrzewaczy wody m... szczegóły »

zobacz szczegóły wpisu Data dodania - 27 07 2023
Oprogramowanie do planowania transportu

Solvertech. pl oferuje oprogramowanie do planowania i optymalizacji tras dla firm transportowych i logistycznych. Wśród dostępnych usług i produktów z... szczegóły »

zobacz szczegóły wpisu Data dodania - 18 03 2024