Oprogramowanie do planowania transportu

Oprogramowanie do planowania transportu
  • Nazwa firmy: Oprogramowanie do planowania transportu
  • Adres www: https:///solvertech.pl...
  • Miasto: Warszawa
  • Ulica: Adama Mickiewicza
  • Województwo: Śląskie
Miejsce na reklame..

Solvertech. pl oferuje oprogramowanie do planowania i optymalizacji tras dla firm transportowych i logistycznych. Wśród dostępnych usług i produktów znajduje się system Tasha - program do zarządzania dystrybucją i optymalizacją transportu, Freya - moduł komunikacyjny łączący dyspozytora z kierowcą, Triss - online'owy system do optymalizacji tras, oraz Kira - narzędzie do optymalizacji dystrybucji w aplikacji internetowej skierowane do przewoźników i operatorów logistycznych. Firma Solvertech dostarcza również usługi implementacyjne i analizy procesów biznesowych w firmach transportowych, które pozwoliły u wielu z nich obniżyć koszty transportu nawet o 20%. Oprogramowanie może być wykorzystywane przez firmy kurierskie, sklepy online, hurtownie, dystrybutorów żywności i napojów, usługi logistyczne, laboratoria, pralnie horeca, a także firmy z sektora gastronomicznego, takie jak piekarnie i mleczarnie. Solvertech świadczy usługi 24 godziny na dobę dla ponad 100 klientów krajowych i międzynarodowych. Korzyści z implementacji oprogramowania są widoczne już w pierwszych dniach po jego wdrożeniu.

Firma na mapie:

Oceń firmę:


Ocena: 1.0/10 (1 głos)

Zobacz podobne wpisy w tej kategorii:

Fotografia konferencji

Fotoreporter z poznańskiej agencji Yannkes ART, Damian Katulski wykonuje zdjęcia dla firm. Fotorelacje z wydarzeń medialnych, które mają swoje miejsce... szczegóły »

zobacz szczegóły wpisu Data dodania - 17 07 2012
Naprawa okien, rolet i drzwi-Poznań, okolice.

Nasza firma oferuje naprawy pogwarancyjne oraz profesjonalny serwis okien, rolet i drzwi. Przeprowadzamy konserwacje i regulacje okuć okiennych i drzw... szczegóły »

zobacz szczegóły wpisu Data dodania - 17 11 2017
Akordinkaso.pl - firma windykacyjna

Windykator jest to pośrednik w sporze, którego celem jest uzmysłowienie dłużnikowi, że to właśnie w jego interesie wypada spłacenie zadłużenia. Kluczo... szczegóły »

zobacz szczegóły wpisu Data dodania - 18 09 2018
Sprzedaż internetowa - specjalista ds e-commerce

Efektywna e-promocja i reklama internetowa jest fundamentem współczesnego biznesu. Jestem profesjonalnym i niezależnym specjalistą ds e-reklamy oraz p... szczegóły »

zobacz szczegóły wpisu Data dodania - 19 02 2020
Hamownia Łódź

Chiptuning polega na zwiększeniu mocy i momentu obrotowego poprzez odpowiednie modyfikacje programowe. Nowoczesne systemy silników spalinowych sterowa... szczegóły »

zobacz szczegóły wpisu Data dodania - 05 03 2020
Konkret - Klimatyzacja Kraków - Montaż klimatyzacji Kraków

Jesteśmy najlepszą firmą na terenie Krakowa w zakresie montażu i zakładania klimatyzacji. Mamy ponad 400 5 gwiazdkowych opinii co potwierdza nasz prof... szczegóły »

zobacz szczegóły wpisu Data dodania - 21 10 2020
U leniwej Danuty - catering z Poznania

Firma U leniwej Danuty oferuje catering na terenie Poznania. Nasza oferta zawiera bankiety, cocktaile, obiady domowe i wiele innych. Menu dopasowywany... szczegóły »

zobacz szczegóły wpisu Data dodania - 16 03 2021
Prywatny detektyw - detektyw.best

Jesteśmy profesjonalną detektywistyką w twojej okolicy. Czekamy na klientów którzy szukają biuro detektywistyczne przeprowadzi obserwacje, wywiad gosp... szczegóły »

zobacz szczegóły wpisu Data dodania - 18 10 2021
Nagrzewnice olejowe

Oferujemy na sprzedaż wydajne nagrzewnice olejowe, osuszacze adsorpcyjne, wentylatory przemysłowe, promienniki podczerwieni, klimatyzatory przemysłowe... szczegóły »

zobacz szczegóły wpisu Data dodania - 18 05 2022
Wynajem osuszaczy

Od wielu lat nasza wypożyczalnia prowadzi wynajem osuszaczy. Działamy na terenie całej Polski. W ofercie na wynajem posiadamy wydajne osuszacze, klima... szczegóły »

zobacz szczegóły wpisu Data dodania - 23 05 2023