Wypożyczalnia aut Katowice

Wypożyczalnia aut Katowice
  • Nazwa firmy: Wypożyczalnia aut Katowice
  • Adres www: www.1avictoria.pl...
  • Miasto: Katowice
  • Ulica: Czapli 7
  • Województwo: Dolnośląskie
Miejsce na reklame..

Victoria to idealna która wypożycza pojazdy samochodowe, aut dostawczych, a także pojazdów wielkogabarytowych. W aktualnych czasach zapewnienie przewozu to najważniejszy priorytet w interesach, bez którego pomyślność finansowa niebędzie satysfakcjonować. Główne biuro naszej firmy ulokowane jest w Gliwicach, ale swe oddziały posiadamy także w takich miastach południowej Polski jak: * Katowice * Kraków * Zabrze * Chorzów * Bytom * Rybnik Obsługujemy również, transport osób i towarów na obszarze kraju jak i zagranicą. Do najważniejszych państw, które obsługujemy należą m.in.: Niemcy, kraje Beneluxu czy Italia. Nasza grupa pojazdów opiera się głównie na doskonałych modelach dostawczych takich jak: * Peugeot Boxer * Opel Vivaro. Przez to, że nasza oferta wynajmu jest sprężysta możecie Państwo dopasować nasze ramy czasowe do swych wymagań. W zależności od Waszych wymagań wypożyczenie pojazdu może zawierać krótki termin jak i dłuższy okres czasu. Zapewniamy również możliwość wynajmu auta z kierowcą w razie Państwa niezapewnych umiejętności w prowadzeniu pojazdu samemu. Uswiadamiamy sobie także, że często zdarzają się niegabarytowe przedmioty, wówczas zapewnimy dodatkowe doposażenie auta tak, aby przewożony przez Państwa towar niezostał poddany uszkodzeniu.

Firma na mapie:

Oceń firmę:

Ocena: 3.7/10 (46 głosów)

Zobacz podobne wpisy w tej kategorii:

P.P.H.U. TURBO turbosprężarka

Przez Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Handlowo-Usługowe TURBO z Oleśnicy można dokonać zarówno przydatnego zakupu nowej turbosprężarki do dowolnego model... szczegóły »

zobacz szczegóły wpisu Data dodania - 28 08 2013
Wynajem Autokarów Warszawa

ATH-Fides (Autokary Warszawa) z biurem w Warszawie to firma ukazująca się w obszarze transportowaniu osób. Egzystujemy na rynku od 1994 roku. Naszą br... szczegóły »

zobacz szczegóły wpisu Data dodania - 05 02 2015
Busy z pomorskiego Gdańsk do Holandii

Z Gdańska do Holandii jeździmy codziennie, a wyjazdy oraz powroty organizujemy z adresu pod adres. Jesteśmy firmą NEEDER, która wypuszcza swoje busy c... szczegóły »

zobacz szczegóły wpisu Data dodania - 11 02 2015
Całe Trójmiasto - busy Holandia

Nasza korporacja to usługi transportowe, a ściśle mówiąc busy do Holandii z Trójmiasta. Oferujemy usługi z zakresie przewozu osób wygodnymi busami, kt... szczegóły »

zobacz szczegóły wpisu Data dodania - 12 02 2015
Warsztat smochodowy Poznań

Zbieżność kół Poznań sprawdzana jest w niemal każdym samochodzie. Zbieżność dobrze jest regularnie kontrolować, dlatego dobrze co jakiś czas odwiedzić... szczegóły »

zobacz szczegóły wpisu Data dodania - 11 06 2015
Kup Mercedesa w salonie Duda-Cars

Duda Cars Wrocław to zdecydowanie najlepszy salon Mercedesa na Dolnym Śląsku. Wysoka jakość obsługi i bardzo atrakcyjne oferty. Amator samochodów spod... szczegóły »

zobacz szczegóły wpisu Data dodania - 26 10 2017
Pneumatyka

Nasza sieć hurtowni pneumatyki-automatyki przemysłowej firmy znajdą szereg użytecznych produktów mających zastosowanie w przemyśle, warsztacie, rolnic... szczegóły »

zobacz szczegóły wpisu Data dodania - 16 05 2018
Air-Com Pneumatyka-Automatyka s.c

Przedsiębiorstwo Air – Com prowadzi działalność bezpośrednio związaną z dziedziną pneumatyki i automatyki. Do usług jakie realizuje należy m.in. profe... szczegóły »

zobacz szczegóły wpisu Data dodania - 06 08 2018