Tworzymy filmy reklamowe i animacje dla firm

Tworzymy filmy reklamowe i animacje dla firm
  • Nazwa firmy: Tworzymy filmy reklamowe i animacje dla firm
  • Adres www: howhow.pl...
  • Miasto: Poznań
  • Tel.: 61 666 12 26
  • Ulica: Reymonta 15/3
  • Województwo: Wielkopolskie
Miejsce na reklame..

Dzisiaj nie ma sprzedaży bez reklamy. Raczej nie jest to oryginalne i odkrywcze stwierdzenie, ale wielu z nas zdaje się zapominać o tej ważnej zasadzie. A jaki rodzaj reklamy jest najbardziej skuteczny? Tu zdania będą zapewne mocno podzielone, ale bez wątpienia reklama w formie ruchomej jest najbardziej zauważalna i najbardziej reaktywna w kontakcie z odbiorcą.Bez względu na to czy mamy do czynienia z animacją czy tradycyjnym filmem jednocześnie widzimy i słyszymy co intensyfikuje naszą percepcję. Zatem obojętnie czy film czy animacja wybór jest tylko jeden – Studio produkcyjne How How z Poznania.

Jest to studio działające w branży produkcji filmowej od roku 2009. Studio wiernie działa w sercu Wielkopolski dostarczając swoim klientom filmy reklamowe, filmy promocyjne filmy wizerunkowe oraz filmy korporacyjne. How How ma swoje własne zaplecze produkcyjne. Współpracuje z najlepszymi w branży operatorami i reżyserami oraz doświadczoną obsługą techniczną planu filmowego.

How How nie zamyka się do jednej techniki produkcyjnej. Chętnie miesza style i techniki. Ujęcia filmowe łączy z animacją. Tworzy animacje zarówno w 2D oraz 3D. Podążając z duchem czasu realizuje modne obecnie explainery video. Tworzy również animowane teledyski.

Realizowane filmy przeznaczone są do emisji zarówno w Internecie jak również do emisji w telewizji. Jeśli mamy do czynienia z emisją TV to How How przygotuje specjalne pliki emisyjne. Bez względu na to czy przygotowujesz spot reklamowy czy bilbord sponsorski nie musisz się o nic martwić.

Wejdź nas stronę, wypełnij formularz kontaktowy lub zadzwoń. Dalej piłeczka będzie po stronie How How.

Firma na mapie:

Oceń firmę:

Ocena: 3.3/10 (4 głosów)

Zobacz podobne wpisy w tej kategorii:

Numer Jeden - Pozycjonowanie Warszawa

Jesteśmy firmą działającą na rynku Łódzkim i Warszawskim oferującą Państwu pozycjonowanie stron. Jako, że pozycjonowanie jest usługą, którą możemy rea... szczegóły »

zobacz szczegóły wpisu Data dodania - 19 03 2011
Konferencje

W doskonałym obiekcie konferencyjnym można urządzić szkolenie jak również spędzić ciekawie wolny czas. Ośrodki w Łodzi mogą poszczycić się ogromnym za... szczegóły »

zobacz szczegóły wpisu Data dodania - 19 05 2011
Wideofilmowanie Toruń

Wideofilmowanie uroczystości takich jak śluby, komunie, chrzciny, studniówki, urodziny oraz innych spotkań tylko z Krainą Obrazu. Gwarantujemy solidny... szczegóły »

zobacz szczegóły wpisu Data dodania - 26 12 2011
Reklama Toruń

1Jeżeli trafiliście na tę stronę, oznacza to, że potrzebujecie nowych rozwiązań reklamowych dla swojej firmy. Razem ze Strefą Przedsiębiorstw jesteści... szczegóły »

zobacz szczegóły wpisu Data dodania - 26 04 2012
Ideo SEM

Gwarancją sukcesu każdej firmy jest skuteczna reklama w środkach masowego przekazu, a ostatnio coraz większe znaczenie ma także promocja w internecie.... szczegóły »

zobacz szczegóły wpisu Data dodania - 04 12 2012
Konkurencyjna baza firm czeka na Ciebie

Jeśli szukasz informacji na temat różnorodnych firm i świadczonych przez nie usług, wejdź na stronę stworzonego przez nas katalogu firm. Znajdziesz tu... szczegóły »

zobacz szczegóły wpisu Data dodania - 02 08 2015
Agencja SEO pozycjonująca strony WWW w Warszawie.

Pozycjonowanie stron WWW to bardzo tania metoda marketingu w sieci, która może przynieść bardzo zadowalające efekty w dość krótkim czasie. Pożądanym e... szczegóły »

zobacz szczegóły wpisu Data dodania - 17 11 2016
Agencja Social Media Wrocław Warszawa I Agencja Buzz Marketing

Wizerunek marki w sieci przekłada się bezpośrednio na jej popularność na rynku. Te marki, które prezentują interesujący i angażujący content, szczycą ... szczegóły »

zobacz szczegóły wpisu Data dodania - 04 05 2020
Opieka osób starszych

Blog o tematyce opieki nad osobami starszymi. Merytoryczne informacje na temat opieki seniora, opieki paliatywnej i opieki nad osobami niepełnosprawny... szczegóły »

zobacz szczegóły wpisu Data dodania - 07 11 2019
Sprzedaż internetowa - specjalista ds e-commerce

Efektywna e-promocja i reklama internetowa jest fundamentem współczesnego biznesu. Jestem profesjonalnym i niezależnym specjalistą ds e-reklamy oraz p... szczegóły »

zobacz szczegóły wpisu Data dodania - 19 02 2020