PHmet - obróbka skrawaniem - Wrocław

PHmet - obróbka skrawaniem - Wrocław
  • Nazwa firmy: PHmet - obróbka skrawaniem - Wrocław
  • Adres www: phmet.com...
  • Miasto: Radwanice
  • Ulica: Grafitowa 10
  • Województwo: Dolnośląskie
Miejsce na reklame..

Obrabiamy skrawaniem śpiewająco! Produkujemy elementy do maszyn i urządzeń. Kompleksowo obsługujemy klientów. Wykorzystujemy dokumentację własną oraz powierzoną nam. Toczenie, frezowanie i szlifowanie to nasz chleb powszedni. Posiadamy bardzo bogaty park maszyn i narzędzi pochodzących od renomowanych polskich firm. Dzięki temu tworzymy doskonałe koła zębate, wały, tuleje, śruby. W końcu jesteś perfekcjonistami.

Ponadto prowadzimy sprzedaż i serwis urządzeń magnetycznych, takich jak chwytaki, uchwyty, separatory magnetyczne.

Firma na mapie:

Oceń firmę:


Ocena: 2.3/10 (27 głosów)

Zobacz podobne wpisy w tej kategorii:

Webastpol

Firma Webastpol zajmuje się profesjonalnym serwisem i naprawą ogrzewań postojowych firmy Webasto oraz Eberspacher. Prowadzimy sprzedaż części zamienny... szczegóły »

zobacz szczegóły wpisu Data dodania - 12 11 2012
P.P.H.U. TURBO turbosprężarka

Przez Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Handlowo-Usługowe TURBO z Oleśnicy można dokonać zarówno przydatnego zakupu nowej turbosprężarki do dowolnego model... szczegóły »

zobacz szczegóły wpisu Data dodania - 28 08 2013
LEMARPOL Wózki widłowe

Profesjonalistą w domenie wózków widłowych jest jednostka LEMARPOL-Wózki Widłowe sp. z o.o., oferując Klientom Indywidualnym i większym Firmom całości... szczegóły »

zobacz szczegóły wpisu Data dodania - 29 08 2013
Sklep motocyklowy - części do skuterów, quadów, motocykli łódź

Sklep motocyklowy AMRacing.pl Rzgów k / łódź zachęca do zapoznania się ze swoja ofertą części i akcesoriów do motocykli, quadów, skuterów, crossów. Na... szczegóły »

zobacz szczegóły wpisu Data dodania - 24 03 2015
Wyposażenie gastronomii - meble, urządzenia, zastawa jednorazowa

Maszyny i urządzenia to podstawa działalności każdej gastronomii i oszczędność na kosztach bieżących działalności operacyjnej. Hurtownia nasza posiada... szczegóły »

zobacz szczegóły wpisu Data dodania - 12 07 2017
Fiskalnekasy.com

Prowadzimy w całej Polsce sprzedaż i serwis kas fiskalnych i drukarek fiskalnych, jak rownież współpracujących z nimi urządzeń, tj.:szuflady, wagi skl... szczegóły »

zobacz szczegóły wpisu Data dodania - 26 02 2018
Pneumatyka

Nasza sieć hurtowni pneumatyki-automatyki przemysłowej firmy znajdą szereg użytecznych produktów mających zastosowanie w przemyśle, warsztacie, rolnic... szczegóły »

zobacz szczegóły wpisu Data dodania - 16 05 2018
Heyberson.pl - magnetofony szpulowe

Nie bez powodu magnetofony szpulowe wciąż są uznawane za najlepsze odtwarzacze. Sporo osób pamiętających ten sprzęt podziela tę opinię. Szczególnie, g... szczegóły »

zobacz szczegóły wpisu Data dodania - 25 09 2020
Wynajem maszyn budowlanych Wrocław

W ofercie w wynajmu maszyn budowlanych znajdują się takich firm jak koparka Atlas, Obrotowa ładowarka teleskopowa MANITOU, Obrotowa ładowarka teleskop... szczegóły »

zobacz szczegóły wpisu Data dodania - 15 10 2020
Lunety Widokowe BrightStar

Lunetywidokowe. pl to sklep polskiego producenta, w którym znajdziesz panoramiczne lunety komercyjne marki BrightStar. Produkty te pozwolą delektować ... szczegóły »

zobacz szczegóły wpisu Data dodania - 13 05 2022