Pneumatyka

Pneumatyka
  • Nazwa firmy: Pneumatyka
  • Adres www: www.pneumat.com.pl...
  • Miasto: Wrocław
  • Tel.: 71 325 18 60
  • Ulica: ul. Obornicka 160
  • Województwo: Dolnośląskie
Miejsce na reklame..

Nasza sieć hurtowni pneumatyki-automatyki przemysłowej firmy znajdą szereg użytecznych produktów mających zastosowanie w przemyśle, warsztacie, rolnictwie itd. Hurtownia pneumatyczna spod naszego szyldu znajduje się w wielu miastach i oferuje m.in:
1. Czujniki kontaktronowe do siłowników, które zapewnią przepływ informacji i położenia tłoka napędu. Czujnik położenia dostępny jest z długim i krótkim kablem, w wersji półprzewodnikowej PNP, wtykowej. Czujniki pola magnetycznego posiadają stan NO - normalnie otwarty oraz klasę bezpieczeństwa IP 67. Czujniki krańcowe posiadają sygnalizację w postaci diody led w kolorze żółtym, czerwonym bądź zielonym.
2. Kompensatory mieszkowe do rur przesyłowych, które mają postać gumową bądź metalową. Kompensator osiowy znajduje zastosowanie w przemyśle energetycznym, chemicznym, spożywczym, gospodarce wodnej itd. Kompensatory osiowe są kołnierzowe i dostępne o zróżnicowanych parametrach wymiarowych, przepływowych, uszczelnienia itd. Pomożemy w doborze właściwego kompensatora dla Twoich potrzeb - zachęcamy do składania zapytań!

Firma na mapie:

Oceń firmę:


Ocena: 3.0/10 (28 głosów)

Zobacz podobne wpisy w tej kategorii:

Air-Com Pneumatyka-Automatyka s.c

Przedsiębiorstwo Air – Com prowadzi działalność bezpośrednio związaną z dziedziną pneumatyki i automatyki. Do usług jakie realizuje należy m.in. profe... szczegóły »

zobacz szczegóły wpisu Data dodania - 06 08 2018
Maszyny pakujące i drukujące | Ipak

Ipak to nowoczesne przedsiębiorstwo oferująca torby papierowe. Zapewniamy najwyższej jakości materiały w najkorzystniejszych cenach. Nasza dewiza to e... szczegóły »

zobacz szczegóły wpisu Data dodania - 23 02 2021
Firma cim-el

Firma cim-el Gdańsk, której specjalizacją jest prefabrykacja szaf sterowniczych i rozdzielnic elektrycznych serdecznie zaprasza. W ofercie firmy znajd... szczegóły »

zobacz szczegóły wpisu Data dodania - 15 03 2021
Elektrostymulatory przeciwbólowe, rehabilitacyjne, treningowe i sportowe

Sklep oferuje elektrostymulatory przeciwbólowe Tens i IFS, Elektrostymulatory rehabilitacyjne, treningowe EMS, Elektrostymulatory z ultradźwiękami ora... szczegóły »

zobacz szczegóły wpisu Data dodania - 02 04 2021
Szczotki techniczne, szczotki przemysłowe ǀ Handvis

Sprawdź naszą ofertę szczotek przemysłowych i technicznych. Handvis to szeroki wybór szczotek różnorodnych typów do wielu zastosowań - tarczowe, doczo... szczegóły »

zobacz szczegóły wpisu Data dodania - 25 04 2021
Hurtownia wentylacyjna na Pomorzu

Klimazbyt to hurtownia branżowa oferująca produkty wentylacyjne, klimatyzacyjne oraz chłodnicze. Zapraszamy do naszych oddziałów, m. in. w Gdyni, Wars... szczegóły »

zobacz szczegóły wpisu Data dodania - 25 05 2021
Technika Natryskowa i Dozująca | Agregaty Malarskie | Dastek Solutions

Agregaty Malarskie, Pompy Membranowe, Systemy 2K | Skorzystaj z usług Firmy DASTEK, by otrzymać najlepszą ofertę z zakresu Techniki Natryskowej i Dozu... szczegóły »

zobacz szczegóły wpisu Data dodania - 15 06 2021
Regesta | magazyny dolnośląskie

Regesta świadczy fachowe usługi zarówno z zakresu transportu samochodowego towarów oraz spedycji, jak i z wielu innych obszarów, m. in. magazynowanie,... szczegóły »

zobacz szczegóły wpisu Data dodania - 13 08 2021
OnePower - Zarządzanie projektami | Przemysł 4.0

Przemysł 4. 0 stanowi kolejny krok w rozwoju i innowacyjności organizacji produkcyjnych. Kluczową rolę odgrywa w nim analityka big data oraz sztuczna ... szczegóły »

zobacz szczegóły wpisu Data dodania - 06 09 2021
Pakowanie i czekolada

Sacmi Packaging & Chocolate przedstawia grupę zakładów występujących już od 20 lat na międzynarodowym rynku. Grupa SACMI Packaging& Chocolate ... szczegóły »

zobacz szczegóły wpisu Data dodania - 21 10 2021