Pakowanie i czekolada

Pakowanie i czekolada
  • Nazwa firmy: Pakowanie i czekolada
  • Adres www: sacmi.com.pl...
  • Miasto: Kraków
  • Ulica: Zagaje 71/1
  • Województwo: Małopolskie
Miejsce na reklame..

Sacmi Packaging & Chocolate przedstawia grupę zakładów występujących już od 20 lat na międzynarodowym rynku. Grupa SACMI Packaging& Chocolate utworzyła się w wyniku połączenia firm OPM, FIMA, Carle&Montanari.
Głównym obszarem działalności grupy jest branża pakowania. Mieści w sobie ona pełną realizację linii pakujących, które stosowane są w sektorze spożywczym od przygotowywania począwszy, przez wytwarzanie, dostawę, aż po wprawnie działającą obsługę serwisową. Linie te mieszczą w sobie maszyny pakujące w miękkie folie, całe zmechanizowane technologie dostarczania produktu czy systemy zmechanizowanego pakowania kartonowego. Fachowość pracujących tu ludzi i ich umiejętności oraz osiągalność całej gamy maszyn specjalistycznych oferowanych w ramach grupy gwarantuje, już na etapie projektowania, stworzenie linii pakujących całkowicie zautomatyzowanych i zupełnie dopasowanych do indywidualnych wymogów występujących aplikacji.
Nie mniej istotną częścią działalności Sacmi jest kreowanie automatycznych linii przemysłowych do wytwarzania czekolady. Tutaj w wyniku połączenia działań w tych dwóch obszarach Klient od jednego świadczeniodawcy otrzymać może zautomatyzowaną linię produkcyjną, gdzie wykończony wyrób zostaje skierowany bezpośrednio do linii pakowania i już jako kompletny może trafić na półkę sklepową.
Współpracując z takimi przedsiębiorstwami jak RECORD SPA, BW Flexible oraz Profitech oddział Sacmi Packaging& Chocolate Sp. z o. o. na terenie Polski składa ofertę zainteresowanym klientom również kompletne pionowe linie pakujące oraz wielofunkcyjne maszyny do średnich wydajności typu flowpack.
Firma kładzie szczególny nacisk na wysoką jakość oferowanych produktów i skuteczny serwis, który ma zapewnić w przypadku usterki minimalny przestój maszyn, a tym samym zmniejszyć ewentualne straty z tego tytułu.

Firma na mapie:

Oceń firmę:


Ocena: 3.4/10 (27 głosów)

Zobacz podobne wpisy w tej kategorii:

Pneumatyka

Nasza sieć hurtowni pneumatyki-automatyki przemysłowej firmy znajdą szereg użytecznych produktów mających zastosowanie w przemyśle, warsztacie, rolnic... szczegóły »

zobacz szczegóły wpisu Data dodania - 16 05 2018
PHmet - obróbka skrawaniem - Wrocław

Obrabiamy skrawaniem śpiewająco! Produkujemy elementy do maszyn i urządzeń. Kompleksowo obsługujemy klientów. Wykorzystujemy dokumentację własną oraz... szczegóły »

zobacz szczegóły wpisu Data dodania - 06 02 2021
Maszyny pakujące i drukujące | Ipak

Ipak to nowoczesne przedsiębiorstwo oferująca torby papierowe. Zapewniamy najwyższej jakości materiały w najkorzystniejszych cenach. Nasza dewiza to e... szczegóły »

zobacz szczegóły wpisu Data dodania - 23 02 2021
Firma cim-el

Firma cim-el Gdańsk, której specjalizacją jest prefabrykacja szaf sterowniczych i rozdzielnic elektrycznych serdecznie zaprasza. W ofercie firmy znajd... szczegóły »

zobacz szczegóły wpisu Data dodania - 15 03 2021
Elektrostymulatory przeciwbólowe, rehabilitacyjne, treningowe i sportowe

Sklep oferuje elektrostymulatory przeciwbólowe Tens i IFS, Elektrostymulatory rehabilitacyjne, treningowe EMS, Elektrostymulatory z ultradźwiękami ora... szczegóły »

zobacz szczegóły wpisu Data dodania - 02 04 2021
Szczotki techniczne, szczotki przemysłowe ǀ Handvis

Sprawdź naszą ofertę szczotek przemysłowych i technicznych. Handvis to szeroki wybór szczotek różnorodnych typów do wielu zastosowań - tarczowe, doczo... szczegóły »

zobacz szczegóły wpisu Data dodania - 25 04 2021
Hurtownia wentylacyjna na Pomorzu

Klimazbyt to hurtownia branżowa oferująca produkty wentylacyjne, klimatyzacyjne oraz chłodnicze. Zapraszamy do naszych oddziałów, m. in. w Gdyni, Wars... szczegóły »

zobacz szczegóły wpisu Data dodania - 25 05 2021
Technika Natryskowa i Dozująca | Agregaty Malarskie | Dastek Solutions

Agregaty Malarskie, Pompy Membranowe, Systemy 2K | Skorzystaj z usług Firmy DASTEK, by otrzymać najlepszą ofertę z zakresu Techniki Natryskowej i Dozu... szczegóły »

zobacz szczegóły wpisu Data dodania - 15 06 2021
Regesta | magazyny dolnośląskie

Regesta świadczy fachowe usługi zarówno z zakresu transportu samochodowego towarów oraz spedycji, jak i z wielu innych obszarów, m. in. magazynowanie,... szczegóły »

zobacz szczegóły wpisu Data dodania - 13 08 2021
Producent systemów roletowych - Rol-Art

Zapraszamy do Rol-Art! Jesteśmy producentem systemów roletowych do każdego pomieszczenia, domu, a nawet biur oferując wertykale, plisy, rolety rzymski... szczegóły »

zobacz szczegóły wpisu Data dodania - 20 04 2022