Kulenty-studio.pl - fotografia ślubna

Kulenty-studio.pl - fotografia ślubna
  • Nazwa firmy: Kulenty-studio.pl - fotografia ślubna
  • Adres www: kulenty-studio.pl...
  • Miasto: Łuków
  • Tel.: 607697158
  • Ulica: os. Unitów Podlaskich 1/87
  • Województwo: Lubelskie
Miejsce na reklame..

Studio Plus - zdjęcia, reportaże i fotoalbumy ślubne - Łuków, Warszawa, Siedlce, Lublin. Fotoreportaże ślubne wykonywane z największym zaangażowaniem i starannością w taki sposób, aby uchwycić najważniejsze chwile, uczucia, radość i wzruszenie pary młodej. Reportaż ślubny drukowany jest w eleganckim, stylowym fotoalbumie na papierze satynowym i perłowym. Szeroki wybór solidnie wykonanych okładek i opraw - ze skóry naturalnej, ekskluzywnej i ekologicznej, drewna, metalu, satyny, płótna. Dodatki do fotoalbumów - złote i srebrne narożniki, etui, laserowe grawerowanie, zdjęcia w okienkach i in. W ofercie fotoalbumy ślubne w passepartout i ze skrzydełkami, fotoksiążki, albumy tradycyjne, zdjęcia na płótnie.

Firma na mapie:

Oceń firmę:


Ocena: 3.2/10 (101 głosów)

Zobacz podobne wpisy w tej kategorii:

Fotografia Ślubna Katowice

To światło nadaje fotografii największe znaczenie. Jego klimat, charakter. Jeśli dołożymy do tego emocje towarzyszące Waszemu uroczystemu dniu, otrzym... szczegóły »

zobacz szczegóły wpisu Data dodania - 11 04 2012
Zdjęcia Ślubne Wrocław

Kompleksowy reportaż ślubny, który opowiada historię od przygotowań, poprzez błogosławieństwo, ceremonię ślubną, zabawę weselną do oczepin. Historia z... szczegóły »

zobacz szczegóły wpisu Data dodania - 23 11 2012
Fotograf ślubny Włocławek

Przedstawiamy portal branżowy, na jakim odwiedzający oraz potencjalny klient przejrzy pełną ofertę wykonania fachowych zdjęć ślubnych czy okoliczności... szczegóły »

zobacz szczegóły wpisu Data dodania - 09 01 2013
Rafalchmielecki.com

Niekiedy każdy z nas żałuje, że piękne chwile mijają tak prędko, dlatego istotne momenty życiowe zasługują na profesjonalne uwiecznienie! Gdy chcesz b... szczegóły »

zobacz szczegóły wpisu Data dodania - 29 08 2018
Slub-w-plenerze.com - wesele podlaskie

Zbliża się Wasz najpiękniejszy dzień życia i macie ochotę zaplanować go całkowicie po swojemu? Oboje uwielbiacie przyrodę i marzy Wam się ślub w plene... szczegóły »

zobacz szczegóły wpisu Data dodania - 29 08 2018
Browar kraftowy

Browar kraftowy Prost pragnie Państwu przedstawić swoją ofertę usług realizowanych w naszym lokalu gastronomicznym. Proponujemy m. in. :1. Organizację... szczegóły »

zobacz szczegóły wpisu Data dodania - 19 06 2019
Filmowanie wesel

Fresh View Wedding podejmie się nowych zleceń z dziedziny filmowania weselnego, w tym przygotowania filmu z wesela jak i opcjonalnych dodatków filmowy... szczegóły »

zobacz szczegóły wpisu Data dodania - 01 07 2019
Fotobudka Kraków - Everybodysmile

Fotobudka Kraków, Budka Fotograficzna Kraków to super pomysł na każdej imprezie. Everybodysmile, uśmiechnij się razem z nami. Fotobudka, gifbudka i in... szczegóły »

zobacz szczegóły wpisu Data dodania - 02 12 2019
Wycena nieruchomości mazowieckie, Warszawa

Wycena wartości spółki, firmy i wycena nieruchomości mazowieckie, Warszawa - to główna oferta Instytutu Wycen. Rzeczoznawcy i doradcy restrukturyzacyj... szczegóły »

zobacz szczegóły wpisu Data dodania - 15 03 2021
Wesele w Krakowie

Uważa się, że ślub to najpiękniejszy moment w życiu. Jednak dla większości narzeczonych to przede wszystkim stres związany z wyborem miejsca, w którym... szczegóły »

zobacz szczegóły wpisu Data dodania - 28 07 2021