Zespół muzyczny M-ART

Zespół muzyczny M-ART
  • Nazwa firmy: Zespół muzyczny M-ART
  • Adres www: zespol-martband.pl...
  • Miasto: Warszawa
  • Tel.: 502518105
  • Ulica: Puławska 17
  • Województwo: Mazowieckie
Miejsce na reklame..

Nasz zespół muzyczny M-ART-Band powstał z myślą występowania w aspekcie wszelkich wydarzeń, koncertów i innych okoliczności w jakich oprawa muzyczna ma być gwarancją udanej zabawy. Oczywiście zawsze staramy się dołożyć wszelkich starań by tak rzeczywiście było, zresztą wszyscy nasi dotychczasowi klienci byli usatysfakcjonowani tym, iż zdecydowali się wybrać właśnie nas. Można powiedzieć więcej, a mianowicie oferta na stronie https://zespol-martband.pl skierowana jest do tych wszystkich osób, którym zależy na skorzystaniu z usług zespołu muzycznego z prawdziwego zdarzenia.

Firma na mapie:

Oceń firmę:


Ocena: 2.6/10 (32 głosów)

Zobacz podobne wpisy w tej kategorii:

Zespół na wesele Lublin, Zespół na wesele Warszawa

OK Band to zespół na wesele Lublin występujący zazwyczaj w składzie 5 lub 6 osobowym. Nasz zespół na wesele Lublin składa się z osób wykształconych mu... szczegóły »

zobacz szczegóły wpisu Data dodania - 18 03 2011
Twojanuta.pl - serwis z muzyką

Jeżeli pragniecie Państwo ściągnąć najnowsze mp3, nie mogliście wybrać lepiej aniżeli Twojanuta.pl. W naszych propozycjach zaoferowane zostały niemałe... szczegóły »

zobacz szczegóły wpisu Data dodania - 14 08 2011
Zespół muzyczny Markos

Zespół muzyczny MARKOS istnieje już od 1994 roku . W obecny skład zespołu wchodzą trzy osoby :- Emilia Górzna -wokal- Karol Spicker -gitara, wokal- Ma... szczegóły »

zobacz szczegóły wpisu Data dodania - 04 03 2015
Filmowanie wesel

Fresh View Wedding podejmie się nowych zleceń z dziedziny filmowania weselnego, w tym przygotowania filmu z wesela jak i opcjonalnych dodatków filmowy... szczegóły »

zobacz szczegóły wpisu Data dodania - 01 07 2019
Badania termowizyjne dronem

Mają Państwo życzenie zobaczyć cały świat z innej perspektywy, ujrzeć najmniejszy szczególnik i jednocześnie zaobserwować całokształt, nic prostszego,... szczegóły »

zobacz szczegóły wpisu Data dodania - 04 03 2020
Tworzymy filmy reklamowe i animacje dla firm

Dzisiaj nie ma sprzedaży bez reklamy. Raczej nie jest to oryginalne i odkrywcze stwierdzenie, ale wielu z nas zdaje się zapominać o tej ważnej zasadzi... szczegóły »

zobacz szczegóły wpisu Data dodania - 17 05 2020
Wielkanoc w górach, święta wielkanocne w górach oferty

Zapraszamy na rodzinne święta Wielkanocne w górach! Zakwaterowanie, wyżywienie, zabawy i animacje dla dzieci, góralska kolacja z muzyką na żywo w karc... szczegóły »

zobacz szczegóły wpisu Data dodania - 10 12 2020
SOUNDPROVE

SOUNDPROVE jest krakowskim studiem nagrań prowadzonym przez specjalistów i pasjonatów muzyki. Oferta obejmuje nagrania lektorskie, audiobooki, spoty a... szczegóły »

zobacz szczegóły wpisu Data dodania - 27 10 2021