E-pieczatki24.pl - pieczątki online przez internet

E-pieczatki24.pl - pieczątki online przez internet
  • Nazwa firmy: E-pieczatki24.pl - pieczątki online przez internet
  • Adres www: www.e-pieczatki24.pl...
  • Miasto: Suchy Las
  • Ulica: Serdeczna
  • Województwo: Wielkopolskie
Miejsce na reklame..

Gdy papirus i pergamin stopniowo zastępowały gliniane tablice, pieczątka stała się nowym okratowaniem dla zwojów tego nowego stylu pisania. Górna część została zwinięta w zwój, a sznur owinął ten odcinek mocno, przechodząc przez perforacje. Firmy były pod wrażeniem na sznurze, aby uniknąć nieautoryzowanego czytania, a dolna część dokumentu została owinięta wokół początkowego zwoju przez internet. Pieczątki firmowe znalezione w miejscach kopania, które wydają się wklęsłe i gładkie i nieoznaczone, są zatem tymi początkowymi formami gliny umieszczonymi wokół wewnętrznego zwoju. Wokół dokumentu firmowego wprowadzono nowy sznur i kulkę przymocowaną do końców sznura, do węzła sznurka lub dookoła sznura w całości, tworząc pierścień. Te pierścienie zewnętrzne nie gwarantują nieupoważnionego dostępu do dokumentów firmowych, ponieważ można po prostu wyjąć pergamin i zastąpić "pierścień" pieczątką online. Wzory zostały wyryte na firmowych pieczęciach w celu oznaczenia własności, identyfikacji świadków lub partnerów w handlu lub kontroli urzędników państwowych. Późniejsze pieczęcie były zwykle większe niż prywatne pieczęcie i mogły być wyznaczonymi pieczęciami urzędu, z napisami tylko identyfikującymi biuro. W wielu przypadkach odciski palców osoby, która spowodowała wrażenie, pozostają widoczne w pobliżu granicy pieczęci w papierze firmowym. Naukowcy wydają się zgadzać co do typologii i celu pieczątki wagraf ( https://www.e-pieczatki24.pl/tag-produktu/pieczatki_wagraf/ ) w środowiskach zarówno domowych, jak i firmowych. Pieczęcie do administracji były ogólnie nie-ikoniczne a wyłącznie epigraficzne. Z drugiej strony, stempelki używane dla członków rodziny królewskiej i ważnych funkcjonariuszy zwykle noszą herb właściciela, któremu towarzyszy wzór ( https://www.e-pieczatki24.pl/pytania/dlaczego-tak-wazny-jest-indywidualny-i-profesjonalny-wzor-pieczatki/ ), podający imię i tytuł online.

Firma na mapie:

Oceń firmę:


Ocena: 3.8/10 (34 głosów)

Zobacz podobne wpisy w tej kategorii:

Biżuteria srebrna

Każdy wie, iż kobiety nie potrafią poradzić sobie bez bransoletek, pierścionków i naszyjników. Codziennie chcą być doceniane i przyciągać uwagę przeds... szczegóły »

zobacz szczegóły wpisu Data dodania - 23 03 2011
Akcesoria lakiernicze

Topfinish oferuje profesjonalne urządzenia, które stosuje się w branży wykończeniowej. Najbardziej polecamy urządzenia do lakierowania, akcesoria mala... szczegóły »

zobacz szczegóły wpisu Data dodania - 11 07 2011
Domki ogrodowe - Ogrodosfera.pl

Ogrodosfera.pl to sklep internetowy, który należy do jednych z największych sklepów online z materiałami ogrodniczymi. Oferujemy Państwu najnowsze mat... szczegóły »

zobacz szczegóły wpisu Data dodania - 22 12 2011
Sklep internetowy intex.pl

Baseny ogrodowe firmy INTEX. Zapraszamy do zapoznania się z naszą gamą produktów cenionego na świecie lidera w produkcji basenów ogrodowych - firmy In... szczegóły »

zobacz szczegóły wpisu Data dodania - 20 03 2015
SurfShop - Femipleasure

Surfshop.pl to specjalistyczny sklep internetowy z wyposażeniem do sportów wodnych. Amatorzy windsurfingu, kitesurfingu, skimboardingu i innych dyscyp... szczegóły »

zobacz szczegóły wpisu Data dodania - 28 05 2015
Sklep internetowy z odzieżą dziecięcą Wójcik i mmdadak

Szukasz wymarzonego stroju dla swojego dziecka? W naszym sklepie internetowym z odzieżą dziecięcą znajdziesz wszystkie rodzaje ubranek najlepszych mar... szczegóły »

zobacz szczegóły wpisu Data dodania - 18 07 2017
Pphu Magomet Tomasz Jaworski

Firma Magomet zajmuje się sprzedażą materiałów opakowaniowych z tworzyw sztucznych dla przemysłu (profile piankowe, folia bąbelkowa, taśmy spinające, ... szczegóły »

zobacz szczegóły wpisu Data dodania - 30 11 2017
Bombki choinkowe ręcznie robione

Ozdoby choinkowe to naprawdę ciekawa rzecz dla każdego. Dlatego także jeśli chce się cieszyć świetnie ozdobioną choinką warto wybierać bombki na choin... szczegóły »

zobacz szczegóły wpisu Data dodania - 20 06 2018
Www.perlyikamienie.pl - wisiorki z perłami

Sklep internetowy perlyikamienie.pl oferuje wyroby biżuteryjne najlepszej jakości. To wszystko za sprawą starannie wyselekcjonowanym, z największą sta... szczegóły »

zobacz szczegóły wpisu Data dodania - 12 07 2018
Sklepy internetowe, moduły, integracje- PrestaDev.pl

Jesteśmy interaktywną agencją istniejącą od 2009 roku, specjalizującą się we wdrażaniu sklepów internetowych, opartych o platformę Prestashop. Nie mus... szczegóły »

zobacz szczegóły wpisu Data dodania - 18 08 2021