Opakowania doypack z nadrukiem

Opakowania doypack z nadrukiem
  • Nazwa firmy: Opakowania doypack z nadrukiem
  • Adres www: fol-pack.com.pl...
  • Miasto: Końskie
  • Tel.: 695 556 554
  • Ulica: Wjazdowa 47
  • Województwo: Świętokrzyskie
Miejsce na reklame..

Jesteśmy grupą oferującą dobrej klasy torebki do pakowania z folii, typu na przykład worki do mięsa. Sprzedawane artykuły ułatwią Ci proces pakowania i przechowywanie jedzenia. Sprzedajemy mocne worki do pakowania warzyw, za których sprawą długo zachowają świeżość. Zamówisz u w naszym sklepie także opakowania doypack z nadrukiem, ułatwiające segregację trzymanych w nich produktów. A może interesuje Cię pakowanie w sposób próżniowy? Proponujemy także użyteczne opakowania vacuum. Wybierz artykuł, który będzie odpowiedzią na Twoje oczekiwania. Zapraszamy do wyszukania strony prowadzonego przez nas punktu sprzedaży!

Firma na mapie:

Oceń firmę:


Ocena: 10.0/10 (1 głos)

Zobacz podobne wpisy w tej kategorii:

ISO 14001 - DJB Doradztwo Marcin Choraży Łódź

ISO 14001 jest normą zawierającą wymagania odnośnie systemu zarządzania środowiskowego. Według samej organizacji ISO norma ta ma dostarczyć przedsiębi... szczegóły »

zobacz szczegóły wpisu Data dodania - 27 04 2011
Restauracje

Restauracje kuszą klientów swoimi promocyjnymi cenami, lecz należy pamiętać że kolacja dla dwojga to wydatek rzędu 200 złotych. Do najbardziej modnych... szczegóły »

zobacz szczegóły wpisu Data dodania - 12 08 2011
Tłumaczenia konferencyjne Kraków

Jeśli jesteś biznesmenem i poszukujesz rzetelnego partnera w zakresie realizacji tłumaczeń przysięgłych to oferta Sigillum na pewno spełni Twoje wymag... szczegóły »

zobacz szczegóły wpisu Data dodania - 16 08 2012
Www.tomaszewskifoto.pl - fotograf Żyrardów

Szukasz wysokiej jakości zdjęć, które umiemy dla Ciebie zrobić? Jeżeli tak to zapraszamy bardzo mocno do zapoznania się z ofertą naszej firmy. Jako fo... szczegóły »

zobacz szczegóły wpisu Data dodania - 18 09 2018
IceCup - producent kielichów, kubków, syropów do granity i sorbetów

Produkujemy plastikowe butelki, kielichy i kubki wykonane z tworzywa PET, dzięki czemu nasze produkty mogą zostać poddane procesowi recyklingu i zosta... szczegóły »

zobacz szczegóły wpisu Data dodania - 06 08 2020
Rehabilitacja niemowląt Bielsko Biała

Co do zaoferowania ma Ośrodek Intensywnej Rehabilitacji Dzieci Michałkowo? Kompleks położony niedaleko Bielska Białej organizuje turnusy rehabilitacyj... szczegóły »

zobacz szczegóły wpisu Data dodania - 25 09 2020
Adaptacja samochodu dla osób niepełnosprawnych

Motoryzacja to wszystko, co jest związane z zastosowaniem samochodów i innych pojazdów mechanicznych. Do najistotniejszych zagadnień należy adaptacja ... szczegóły »

zobacz szczegóły wpisu Data dodania - 25 09 2020
Promocje

AdPen, firma z Warszawy, woj. mazowieckie oferuje ciekawe promocje na długopisy oraz ołówki reklamowe. Oferowane przez firmę ołówki, długopisy ekologi... szczegóły »

zobacz szczegóły wpisu Data dodania - 10 11 2020
Przewozy do Niemiec - wygodne i szybkie busy z Pomorskiego

Motoryzacja to dziedzina, która odgrywa kluczową rolę w dzisiejszym świecie, zapewniając nam szybki i wygodny transport. Transport do Niemiec jest szc... szczegóły »

zobacz szczegóły wpisu Data dodania - 14 12 2022
Skup aut Warszawa

Jeżeli jesteś kierowcą z Warszawy, który zamierza nabyć nowe auto, z pewnością rozważasz sprzedaż samochodu, którym jeszcze jeździsz. Doskonałym rozwi... szczegóły »

zobacz szczegóły wpisu Data dodania - 29 04 2023