LOGAN KATOWICE S.C. ŁAKOMY A. SAJNÓG M. stoły konferencyjne

LOGAN KATOWICE S.C. ŁAKOMY A. SAJNÓG M. stoły konferencyjne
  • Nazwa firmy: LOGAN KATOWICE S.C. ŁAKOMY A. SAJNÓG M. stoły konferencyjne
  • Adres www: sklep.meble-logan.pl...
  • Miasto: Katowice
  • Tel.: 322053767
  • Ulica: Korczaka 95
  • Województwo: Śląskie
Miejsce na reklame..

Odznaczające się doskonałą trwałością i funkcjonalnością a równolegle przyciągającym wyglądem umeblowanie biurowe są kompetencją aktywności w dużym stopniu sprofilowanego przedsiębiorstwa LOGAN KATOWICE. zlecając naszej firmie zaplanowanie i ogólne wytworzenie biurek lub stołów konferencyjnych, lady recepcyjnej ewentualnie szaf biurowych a nawet przydatnych krzeseł (czy zatrzęsienia innych mebli, też w wersji systemów meblowych), gwarantują sobie Państwo bezpłatną dostawę mebli na terenie całej Polski zaś potem długoletnie użytkowanie atestowanych towarów. Całkowity obszar usług tworzenia mebli z drewna zamieszczono na stronie www LOGAN KATOWICE.

Firma na mapie:

Oceń firmę:

Ocena: 3.9/10 (55 głosów)

Zobacz podobne wpisy w tej kategorii:

Gorema - Zabawki drewniane

Jesteśmy producentem drewnianych zabawek dla dzieci. Nasze zabawki posiadają atesty bezpieczeństwa CE, a barwniki których używamy są w pełni ekologicz... szczegóły »

zobacz szczegóły wpisu Data dodania - 10 08 2011
Svenbox

Jeśli właśnie jesteś na etapie planowania biura, masz zamysł stworzyć niezwykle eleganckie i praktyczne miejsce dla swoich pracowników, proponujemy za... szczegóły »

zobacz szczegóły wpisu Data dodania - 11 05 2012
PIK pas bezkońcowy

Firma PiK Piotr Wawrzyńczyk z Wrocławia zaprasza do współpracy wszystkie osoby indywidualne i firmy, które pragną prowadzić współpracę z rzetelnym ora... szczegóły »

zobacz szczegóły wpisu Data dodania - 19 08 2013
META REGALBAU-POLSKA

META posiada ponad czterdziestoletnie doświadczenie w wytwarzaniu najlepszej jakości i ergonomiczności rozwiązań z obszaru mebli do składów. Dzięki pe... szczegóły »

zobacz szczegóły wpisu Data dodania - 02 09 2013
Vinotti Kraków Meble Meble torun

Piękno, luksus, najlepsza jakość wykonania oraz oryginalność to cechy mebli Vinotti Furniture. Stylizacja wnętrza to nasza pasja, a każdy klient jest ... szczegóły »

zobacz szczegóły wpisu Data dodania - 04 09 2013
Georg Utz Producent pojemników z tworzyw sztucznych skrzynio paleta

Bez względu na to, w jakiej branży działa Twoja firma, powinieneś koniecznie zapoznać się z ofertą firmy Utz Group. Utz Group to globalny koncern, spe... szczegóły »

zobacz szczegóły wpisu Data dodania - 04 09 2013
Stoły warsztatowe - ROTAX

Marzysz o tym aby mieć wyjątkowe stoły warsztatowe wykonane według jednostkowego zamówienia? Jeśli tak to nasza firma specjalizuje się w wykonywaniu t... szczegóły »

zobacz szczegóły wpisu Data dodania - 09 12 2016
Sklep internetowy z odzieżą dziecięcą Wójcik i mmdadak

Szukasz wymarzonego stroju dla swojego dziecka? W naszym sklepie internetowym z odzieżą dziecięcą znajdziesz wszystkie rodzaje ubranek najlepszych mar... szczegóły »

zobacz szczegóły wpisu Data dodania - 18 07 2017
BETTERLOOK

Okulary BETTERLOOK to okulary, które będą pasowały każdemu kto je założy. Wejdź na naszą stronę i zobacz jak możesz wyglądać w swoich nowych okularach... szczegóły »

zobacz szczegóły wpisu Data dodania - 03 01 2020