Kleen Tex Suchedniów akcesoria łazienkowe

Kleen Tex Suchedniów akcesoria łazienkowe
  • Nazwa firmy: Kleen Tex Suchedniów akcesoria łazienkowe
  • Adres www: kleen-tex.pl...
  • Miasto: Suchedniów
  • Tel.: 412672500
  • Ulica: Fabryczna 5 / 12
  • Województwo: Świętokrzyskie
Miejsce na reklame..

Jesteśmy firmą z Suchedniowa, trudniącą się produkcją wszelakiego rodzaju wycieraczek. Wykorzystywane przez nas technologie i materiały, z których zostały zrobione, czynią z nas potentatów w branży. Nasze wyroby spotkać można w każdym domu, mieszkaniu lub też firmie i biurze. Bardzo dobrze chronią przed wnoszeniem do nich różnorodnego rodzaju zanieczyszczeń, pochłaniając kurz i wilgoć. Rozmaite kształty i bogactwo kolorów sprawia, że są ozdobą każdego pomieszczenia. Na specjalne życzenie klienta możemy wyprodukować je z tekstami bądź rysunkami reklamującymi firmę, która z nich korzysta. Pełen katalog naszych wyrobów odnajdziesz na stronie internetowej KLEEN TEX, na jaką serdecznie zapraszamy:

Firma na mapie:

Oceń firmę:

Ocena: 3.4/10 (67 głosów)

Zobacz podobne wpisy w tej kategorii:

Dystrybucja i kolportaż ulotek

Proponujemy kolportaż bezadresowy, kolportaż dedykowany, kolportaż uliczny, kolportaż adresowy. Dodatkowo zajmujemy się badaniami jakości kolportażu o... szczegóły »

zobacz szczegóły wpisu Data dodania - 13 05 2011
Strony www

Jesteśmy agencją interaktywną, zajmująca się promocją firm i produktów, zarówno w internecie jak w za pośrednictwem, tradycyjnych mediów drukowanych. ... szczegóły »

zobacz szczegóły wpisu Data dodania - 26 09 2011
Wideofilmowanie Toruń

Wideofilmowanie uroczystości takich jak śluby, komunie, chrzciny, studniówki, urodziny oraz innych spotkań tylko z Krainą Obrazu. Gwarantujemy solidny... szczegóły »

zobacz szczegóły wpisu Data dodania - 26 12 2011
Torby, torebki z nadrukiem, reklamówki: market i koszulka

Firma Informmax to producent toreb foliowych i toreb z papieru. Oferujemy m.in.:torby foliowe, EKOtorby, reklamówki, torby ekologiczne, biodegradowaln... szczegóły »

zobacz szczegóły wpisu Data dodania - 29 05 2015
Aromatyzacja pomieszczeń, sklepów

Jeśli poszukujesz nowoczesnego, niezauważalnego marketingu, który pozwoli Twojej firmie pozyskać nowych klientów, a przy okazji wykreować markę, to sp... szczegóły »

zobacz szczegóły wpisu Data dodania - 11 04 2018
ADHD Interactive – Agencja Interaktywna z Poznania.

ADHD Interactive to agencja interaktywna z Poznania, która zajmuje się między innymi kompleksową optymalizacją SEO. Dzięki nam możesz zrealizować swoj... szczegóły »

zobacz szczegóły wpisu Data dodania - 27 04 2018
Apteka krzyż

Szukasz wyjątkowej reklamy dla prowadzonej przez siebie apteki? Jeśli tak, to wykonywane przez naszą firmę krzyże apteczne na pewno Cię zachwycą. Jest... szczegóły »

zobacz szczegóły wpisu Data dodania - 21 06 2018
Studio graficzne

Jesteśmy firmą graficzną mającą wielką i bardzo niesamowitą ofertę. Na Naszą ofertę składają się różne projekty graficzne, możemy zaproponować Państwu... szczegóły »

zobacz szczegóły wpisu Data dodania - 27 08 2018
Stoiska Targowe - Event Logistica

Event Logistica to firma wystawiennicza z wieloletnim stażem. Specjaliści z firmy zajmują sie profesjonalnym tworzeniem stoisk wystawowych dla klientó... szczegóły »

zobacz szczegóły wpisu Data dodania - 08 08 2020