Zespół muzyczny Markos

Zespół muzyczny Markos
  • Nazwa firmy: Zespół muzyczny Markos
  • Adres www: markos-pl.manifo.com...
  • Miasto: Gębice k.Czarnkowa
  • Tel.: 661-272-409
  • Ulica: Lipowa 2
  • Województwo: Wielkopolskie
Miejsce na reklame..

Zespół muzyczny MARKOS istnieje już od 1994 roku . W obecny skład zespołu wchodzą trzy osoby :- Emilia Górzna -wokal- Karol Spicker -gitara, wokal- Marek Spicker -instrumenty klawiszowe, wokal.Nasza siedziba znajduje się w miejscowości Gębice k.Czarnkowa (pow.czarnkowsko-trzcianecki), właśnie w tej okolicy najczęściej prowadzimy swą działalność i jesteśmy najbardziej znani, chociaż gościliśmy również w odleglejszych krańcach Wielkopolski - w miejscowościach takich jak np.Poznań, Piła, Chodzież, Wronki, Szamotuły,Oborniki Wkp. oraz wiele innych ...Oprócz starannie wykonywanej muzyki tanecznej z pięknym wokalem (na głosy), którą kierujemy do słuchaczy, potrafimy również zachęcić wszystkich do tańca organizując różnego rodzaju konkursy i zabawy odbywające się podczas trwania imprezy, co mogą Państwu zademonstrować próbki naszych możliwości umieszczone na naszej stronie . Chcielibyśmy zaznaczyć, że są to tylko fragmenty uroczystości z naszym udziałem odbywające się " na żywo " (bez obróbki studyjnej). Jesteśmy muzykami z dużym doświadczeniem, duszą i polotem . Gramy muzykę wielopokoleniową począwszy od szlagierów z przed kilkudziesięciu lat po najnowsze hity pojawiające się na rynku muzycznym .

Firma na mapie:

Oceń firmę:

Ocena: 3.3/10 (59 głosów)

Zobacz podobne wpisy w tej kategorii:

Zespół na wesele Lublin, Zespół na wesele Warszawa

OK Band to zespół na wesele Lublin występujący zazwyczaj w składzie 5 lub 6 osobowym. Nasz zespół na wesele Lublin składa się z osób wykształconych mu... szczegóły »

zobacz szczegóły wpisu Data dodania - 18 03 2011
Twojanuta.pl - serwis z muzyką

Jeżeli pragniecie Państwo ściągnąć najnowsze mp3, nie mogliście wybrać lepiej aniżeli Twojanuta.pl. W naszych propozycjach zaoferowane zostały niemałe... szczegóły »

zobacz szczegóły wpisu Data dodania - 14 08 2011
Wideofilmowanie Toruń

Wideofilmowanie uroczystości takich jak śluby, komunie, chrzciny, studniówki, urodziny oraz innych spotkań tylko z Krainą Obrazu. Gwarantujemy solidny... szczegóły »

zobacz szczegóły wpisu Data dodania - 26 12 2011
Zespół muzyczny M-ART

Nasz zespół muzyczny M-ART-Band powstał z myślą występowania w aspekcie wszelkich wydarzeń, koncertów i innych okoliczności w jakich oprawa muzyczna m... szczegóły »

zobacz szczegóły wpisu Data dodania - 17 07 2018
Filmowanie wesel

Fresh View Wedding podejmie się nowych zleceń z dziedziny filmowania weselnego, w tym przygotowania filmu z wesela jak i opcjonalnych dodatków filmowy... szczegóły »

zobacz szczegóły wpisu Data dodania - 01 07 2019
Badania termowizyjne dronem

Mają Państwo życzenie zobaczyć cały świat z innej perspektywy, ujrzeć najmniejszy szczególnik i jednocześnie zaobserwować całokształt, nic prostszego,... szczegóły »

zobacz szczegóły wpisu Data dodania - 04 03 2020
Wielkanoc w górach, święta wielkanocne w górach oferty

Zapraszamy na rodzinne święta Wielkanocne w górach! Zakwaterowanie, wyżywienie, zabawy i animacje dla dzieci, góralska kolacja z muzyką na żywo w karc... szczegóły »

zobacz szczegóły wpisu Data dodania - 10 12 2020
Fotografia ślubna • Paweł Kotas

Czy pragniesz by Twoje wspomnienia z najurokliwszych chwil w życiu, już zawsze, z pełną mocą tętniły radością i miłością? Jeżeli właśnie takie masz ży... szczegóły »

zobacz szczegóły wpisu Data dodania - 08 04 2021