Filmowanie wesel

Filmowanie wesel
  • Nazwa firmy: Filmowanie wesel
  • Adres www: www.freshviewwedding.pl...
  • Miasto: Wrocław
  • Tel.: 660-783-930
  • Ulica: Tęczowa 78/5c
  • Województwo: Dolnośląskie
Miejsce na reklame..

Fresh View Wedding podejmie się nowych zleceń z dziedziny filmowania weselnego, w tym przygotowania filmu z wesela jak i opcjonalnych dodatków filmowych. Oferujemy wykonanie m. in. teledysku z wesela, który jest aktualnym trendem ślubnym i podstawowym dodatkiem. Teledysk ślubny obejmuje połączenie najlepszych przebitek z wesela (ślubu w kościele, zabawy weselnej, przygotowań, pleneru itd. ). Teledysk weselny może (podobnie jak inne nasze filmy) zawierać sceny z powietrza, bowiem filmujemy również z powietrza dronem. Filmowanie wesel dronem jest doskonałym uzupełnieniem sesji plenerowej, podziękowań dla rodziców, filmu głównego, trailera czy właśnie teledysku. Wszystko to znajdziecie w ofercie wideofilmowania weselnego Fresh View Wedding - chętnie podejmiemy się współpracy z Młodymi Parami na terenie całej Polski. Filmujemy w 4K, z pasją, pomysłami, aby każdy nasz film był unikalny i wyjątkowy - dbamy o różnorodność, dobre połączenie z muzyką, efekty montażowe. Zapraszamy do kontaktu!

Firma na mapie:

Oceń firmę:

Ocena: 2.5/10 (11 głosów)

Zobacz podobne wpisy w tej kategorii:

Zespół na wesele Lublin, Zespół na wesele Warszawa

OK Band to zespół na wesele Lublin występujący zazwyczaj w składzie 5 lub 6 osobowym. Nasz zespół na wesele Lublin składa się z osób wykształconych mu... szczegóły »

zobacz szczegóły wpisu Data dodania - 18 03 2011
Twojanuta.pl - serwis z muzyką

Jeżeli pragniecie Państwo ściągnąć najnowsze mp3, nie mogliście wybrać lepiej aniżeli Twojanuta.pl. W naszych propozycjach zaoferowane zostały niemałe... szczegóły »

zobacz szczegóły wpisu Data dodania - 14 08 2011
Wideofilmowanie Toruń

Wideofilmowanie uroczystości takich jak śluby, komunie, chrzciny, studniówki, urodziny oraz innych spotkań tylko z Krainą Obrazu. Gwarantujemy solidny... szczegóły »

zobacz szczegóły wpisu Data dodania - 26 12 2011
Zespół muzyczny Markos

Zespół muzyczny MARKOS istnieje już od 1994 roku . W obecny skład zespołu wchodzą trzy osoby :- Emilia Górzna -wokal- Karol Spicker -gitara, wokal- Ma... szczegóły »

zobacz szczegóły wpisu Data dodania - 04 03 2015
Zespół muzyczny M-ART

Nasz zespół muzyczny M-ART-Band powstał z myślą występowania w aspekcie wszelkich wydarzeń, koncertów i innych okoliczności w jakich oprawa muzyczna m... szczegóły »

zobacz szczegóły wpisu Data dodania - 17 07 2018
Badania termowizyjne dronem

Mają Państwo życzenie zobaczyć cały świat z innej perspektywy, ujrzeć najmniejszy szczególnik i jednocześnie zaobserwować całokształt, nic prostszego,... szczegóły »

zobacz szczegóły wpisu Data dodania - 04 03 2020
Tworzymy filmy reklamowe i animacje dla firm

Dzisiaj nie ma sprzedaży bez reklamy. Raczej nie jest to oryginalne i odkrywcze stwierdzenie, ale wielu z nas zdaje się zapominać o tej ważnej zasadzi... szczegóły »

zobacz szczegóły wpisu Data dodania - 17 05 2020