Nauka pływania dla dorosłych - Nauka pływania Warszawa

Nauka pływania dla dorosłych - Nauka pływania Warszawa
  • Nazwa firmy: Nauka pływania dla dorosłych - Nauka pływania Warszawa
  • Adres www: www.swimmingforlife.pl...
  • Miasto: Warszawa
  • Tel.: 515143965
  • Ulica: Przy lasku
  • Województwo: Mazowieckie
Miejsce na reklame..

Prowadzisz siedzący tryb życia? Szukasz aktywności fizycznej dla siebie? A może masz zamiar wystartować w maratonie pływackim lub triathlonie? Jestem trenerem pływania, instruktorem pływania i absolwentem Akademii Wychowania Fizycznego w Warszawie. Uczę pływać, doskonale technikę pływania i przygotowuje do triathlonu. Nauka pływania Warszawa odbywa się na basenach Inflancka w komfortowych i przyjemnych warunkach. Dodatkowo jako instruktor przebywam z kursantem w wodzie, pokazuje poszczególne ćwiczenia i szczegółowo je wyjaśniam. Nauka pływania dla dorosłychto moja pasja i stale szukam lepszych i skuteczniejszych rozwiązań aby świadczyć najwyższej jakości usługi swoim podopiecznym.

Firma na mapie:

Oceń firmę:

Ocena: 1.9/10 (10 głosów)

Zobacz podobne wpisy w tej kategorii:

WSP Warszawa edukacja dla bezpieczeństwa

Przyszłych studentów zainteresowanych kształceniem w kierunku pedagogicznym zachęcamy serdecznie do zaznajomienia się z ofertą warszawskiej Wyższej Sz... szczegóły »

zobacz szczegóły wpisu Data dodania - 30 08 2013
Nauka jazdy Oleśnica MILA

Szkolenie Kierowców Oleśnica. Oleśnica ul Rzemieślnicza 9f Jesteśmy największą szkołą w mieście. zapraszamy na kursu kat A, A1 A2 AM B B1 . zapisy pro... szczegóły »

zobacz szczegóły wpisu Data dodania - 05 01 2016
Prawo jazdy kat B w Łodzi.

Wielu ludzi, którzy przystępują do zaliczenia kursu na prawo jazdy, ma ogromne problemy z zaliczeniem za pierwszym, drugim, a nawet trzecim razem. Jes... szczegóły »

zobacz szczegóły wpisu Data dodania - 20 12 2016
Kursy językowe z angielskiego i niemieckiego - SJO Akcent zaprasza!

Zastanawiasz się, jak przeprowadzane są zajęcia z profilaktyki językowej? Wejdź na stronę Szkoły Języków Obcych Akcent, a my dostosujemy kursy do Two... szczegóły »

zobacz szczegóły wpisu Data dodania - 23 03 2018
Tłumaczenia angielski Śląsk

Dostateczne opanowanie języka obcego jest w obecnych dniach niezbędnym warunkiem awansu zawodowego. Trudno sobie wyobrazić zatrudnionego na wysokim st... szczegóły »

zobacz szczegóły wpisu Data dodania - 11 06 2018
Pisanie prac

Publikowanie ogłoszeń drobnych w internecie jest dobrym i skutecznym sposobem na udostępnienie ofert osób fizycznych lub małych działalności. Pisanie ... szczegóły »

zobacz szczegóły wpisu Data dodania - 13 02 2020
Beauty Extra - Akademia Szkoleń Kosmetycznych

Korzystając z usług BeautyExtra.pl otrzymujesz gwarancję najlepszej oferty cenowej na rynku. Nasza przystępna cena dostępna jest dla dosłownie każdego... szczegóły »

zobacz szczegóły wpisu Data dodania - 04 12 2018
Angielski zielona góra

Jesteśmy szkołą języków obcych, zlokalizowaną w Zielonej Górze. Otwieramy się dla wszelkich, którzy chcą kształcić się elokwencji języków obcych. Ofer... szczegóły »

zobacz szczegóły wpisu Data dodania - 12 08 2019