Timberdeck | Tarasy Wrocław

Timberdeck | Tarasy Wrocław
  • Nazwa firmy: Timberdeck | Tarasy Wrocław
  • Adres www: timberdeck.pl...
  • Miasto: Wrocław
  • Tel.: 5031730333
  • Ulica: Strączkowa
  • Województwo: Dolnośląskie
Miejsce na reklame..

Surowce
Korzystamy tylko z najwyższej jakości surowca i zabezpieczeń.

Zawsze żywe kolory na tarasie
Dzięki naszym technikom zabezpieczenia oraz stosowania najwyżej jakości drewna, będziesz mógł cieszyć się drewnianym tarasem, który wygląda jak nowy przez wiele lat.

Tak powie Ci każdy inny wykonawca. Ja jednak chciałbym, abyś miał w pełni świadomość, na co się decydujesz. Taras będzie wyglądał jak nowy nawet przez kilka dekad, pod jednym warunkiem: będziesz o niego dbał.

Po montażu udzielimy Ci szczegółowych instrukcji, jak i czym pielęgnować drewniany taras, aby przez lata wyglądał jak nowy. Możesz oczywiście wykupić u nas abonament serwisowy, wtedy sami zadbamy o środki i o to, aby pamiętać o czasie serwisu.

Nie ryzykuj, wybierając wykonawcę, który nie kocha drewna tak, jak my.

Dlaczego jeszcze odpowiednie zabezpieczenie jest takie ważne?
Odpowiednie zabezpieczenie wpływa na żywotność, estetykę i bezpieczeństwo. Dobór właściwych impregnatów i olejów pozawala na zachowanie żądanej barwy drewna, utrzymuje taras w dobrej kondycji przez wiele lat, chroniąc go przed wodą i grzybami, co ma bezpośredni wpływ na bezpieczeństwo użytkowania.

Wysokiej jakości drewno
Wysokiej jakości materiał jest dokładniej selekcjonowany. Posiada mniej pęknięć i sęków, co wpływa na jakość tarasu, jego wygląd na przestrzeni lat oraz bezpieczeństwo użytkowania. Za ryzyko poślizgu na mokrym tarasie odpowiada gatunek drewna, poprawny dobór środków do zabezpieczenia i późniejsza konserwacja.

Po więcej informacji zapraszam na stronę https://timberdeck.pl/

Firma na mapie:

Oceń firmę:

Ocena: 1.0/10 (2 głosów)

Zobacz podobne wpisy w tej kategorii:

Kominki Godin Polska

Kominki Godin Polska. Sprzedaż hurtowa i detaliczna wkładów i pieców kominkowych. Montaż kominków i pieców wolnostojących. Kuchnie gazowe i elektryczn... szczegóły »

zobacz szczegóły wpisu Data dodania - 19 07 2011
Polnord Szczecin

Strona internetowa www.polnord.pl prezentuje bieżące projekty polskiego lidera na rynku nieruchomości – firmy Polnord. Deweloper oferuje nowoczesne ap... szczegóły »

zobacz szczegóły wpisu Data dodania - 01 10 2012
Kelmet PHU Garaże Garaże metalowe warszawa

Szukasz garażu blaszanego i stawiasz na pewność produktu czy instalacji? Skorzystaj z usług firmy Kelmet umiejscowionej w Mińsku Mazowieckim. Od dzies... szczegóły »

zobacz szczegóły wpisu Data dodania - 10 09 2013
Wywóz odpadów Łódź

Zamiast trudzić się z zbieraniem niepotrzebnych gruzów warto zlecić to fachowcom z nowoczesnej firmy, którzy korzystają z pokaźnego doświadczenia i od... szczegóły »

zobacz szczegóły wpisu Data dodania - 01 12 2015
IDAFO PROJEKTOWANIE WNĘTRZ I WYKOŃCZENIE

IDAFO jest pracownią projektową działającą kompleksowo. Aranżacja wnętrz, projektowanie wnętrz I wykończenie wnętrz to nasze pasje, poprzez które może... szczegóły »

zobacz szczegóły wpisu Data dodania - 22 06 2017
Biokominki z szybą

Yannkes Polska z Poznania, właściciel sklepu internetowego z biokominkami zaprasza do zakupów. W ofercie znajdują się głównie biokominki z szybą, któr... szczegóły »

zobacz szczegóły wpisu Data dodania - 14 08 2017
Wiszące lampy betonowe - Sfera Designu

Portal Sfera Designu promuje polskie wzornictwo. Pod adresem sfera-designu.pl można zakupić niebanalne i produkowane w Polsce lampy wiszące z betonu. ... szczegóły »

zobacz szczegóły wpisu Data dodania - 14 08 2017
Domki ogrodowe

Domki ogrodowe atrakcyjne domki dostępne w naszej ofercie. Zajmujemy się sprzedażą wysokiej jakości domków, altanek, wiat, zadaszeń, pawilonów handlow... szczegóły »

zobacz szczegóły wpisu Data dodania - 21 09 2017
HERMAN - Narzędzia diamentowe, narzędzia do metalu

Herman-24 - Narzędzia diamentowe, narzędzia do metalu, akcesoria w stylu loftowymW odpowiedzi na zapotrzebowanie rynku cały czas staramy się rozwijać ... szczegóły »

zobacz szczegóły wpisu Data dodania - 04 05 2020
ALTECH

ALTECH to profesjonalne biuro projektowe, które ułatwi Ci załatwienie wszystkich formalności niezbędne przy budowie domu, stworzy projekt Twojego wyma... szczegóły »

zobacz szczegóły wpisu Data dodania - 05 07 2020