Timberdeck | Tarasy Wrocław

Timberdeck | Tarasy Wrocław
  • Nazwa firmy: Timberdeck | Tarasy Wrocław
  • Adres www: timberdeck.pl...
  • Miasto: Wrocław
  • Tel.: 5031730333
  • Ulica: Strączkowa
  • Województwo: Dolnośląskie
Miejsce na reklame..

Surowce
Korzystamy tylko z najwyższej jakości surowca i zabezpieczeń.

Zawsze żywe kolory na tarasie
Dzięki naszym technikom zabezpieczenia oraz stosowania najwyżej jakości drewna, będziesz mógł cieszyć się drewnianym tarasem, który wygląda jak nowy przez wiele lat.

Tak powie Ci każdy inny wykonawca. Ja jednak chciałbym, abyś miał w pełni świadomość, na co się decydujesz. Taras będzie wyglądał jak nowy nawet przez kilka dekad, pod jednym warunkiem: będziesz o niego dbał.

Po montażu udzielimy Ci szczegółowych instrukcji, jak i czym pielęgnować drewniany taras, aby przez lata wyglądał jak nowy. Możesz oczywiście wykupić u nas abonament serwisowy, wtedy sami zadbamy o środki i o to, aby pamiętać o czasie serwisu.

Nie ryzykuj, wybierając wykonawcę, który nie kocha drewna tak, jak my.

Dlaczego jeszcze odpowiednie zabezpieczenie jest takie ważne?
Odpowiednie zabezpieczenie wpływa na żywotność, estetykę i bezpieczeństwo. Dobór właściwych impregnatów i olejów pozawala na zachowanie żądanej barwy drewna, utrzymuje taras w dobrej kondycji przez wiele lat, chroniąc go przed wodą i grzybami, co ma bezpośredni wpływ na bezpieczeństwo użytkowania.

Wysokiej jakości drewno
Wysokiej jakości materiał jest dokładniej selekcjonowany. Posiada mniej pęknięć i sęków, co wpływa na jakość tarasu, jego wygląd na przestrzeni lat oraz bezpieczeństwo użytkowania. Za ryzyko poślizgu na mokrym tarasie odpowiada gatunek drewna, poprawny dobór środków do zabezpieczenia i późniejsza konserwacja.

Po więcej informacji zapraszam na stronę https://timberdeck.pl/

Firma na mapie:

Oceń firmę:

Ocena: 2.1/10 (7 głosów)

Zobacz podobne wpisy w tej kategorii:

Balustrady schody

Serwis schody-balustrady.com.pl jest poświęcony tematyce schodów i balustrad. Każdy powinien dbać o wygodę i bezpieczeństwo w swoim domu, dlatego scho... szczegóły »

zobacz szczegóły wpisu Data dodania - 19 03 2011
Projekt domu - KB Projekt

KB Projekt – Projekt domu. Zapraszamy inwestorów myślących o budowie domu, do zapoznania się z ofertą gotowych projektów domów, budynków gospodarczych... szczegóły »

zobacz szczegóły wpisu Data dodania - 14 12 2011
U-H-T SERWIS DRZWI rolety antywłamaniowe wrocław

Dla pracowników firmy U-H-T Centrum Drzwi i Okien najważniejsze jest zadowolenie każdego klienta. Dlatego nieustannie pracujemy nad poprawą i tak już ... szczegóły »

zobacz szczegóły wpisu Data dodania - 29 08 2013
Wywóz odpadów Łódź

Zamiast trudzić się z zbieraniem niepotrzebnych gruzów warto zlecić to fachowcom z nowoczesnej firmy, którzy korzystają z pokaźnego doświadczenia i od... szczegóły »

zobacz szczegóły wpisu Data dodania - 01 12 2015
Biokominki z szybą

Yannkes Polska z Poznania, właściciel sklepu internetowego z biokominkami zaprasza do zakupów. W ofercie znajdują się głównie biokominki z szybą, któr... szczegóły »

zobacz szczegóły wpisu Data dodania - 14 08 2017
Wiszące lampy betonowe - Sfera Designu

Portal Sfera Designu promuje polskie wzornictwo. Pod adresem sfera-designu.pl można zakupić niebanalne i produkowane w Polsce lampy wiszące z betonu. ... szczegóły »

zobacz szczegóły wpisu Data dodania - 14 08 2017
HERMAN - Narzędzia diamentowe, narzędzia do metalu

Herman-24 - Narzędzia diamentowe, narzędzia do metalu, akcesoria w stylu loftowymW odpowiedzi na zapotrzebowanie rynku cały czas staramy się rozwijać ... szczegóły »

zobacz szczegóły wpisu Data dodania - 04 05 2020
Twoje-okna.com

twoje-okna. com - zaprasza do sprawdzenia cen okien. . Współpracę nawiązujemy z firmami jak i z osobami prywatnymi. Jesteśmy firmą, która od wielu lat... szczegóły »

zobacz szczegóły wpisu Data dodania - 09 05 2020
ALTECH

ALTECH to profesjonalne biuro projektowe, które ułatwi Ci załatwienie wszystkich formalności niezbędne przy budowie domu, stworzy projekt Twojego wyma... szczegóły »

zobacz szczegóły wpisu Data dodania - 05 07 2020
Konkret - Klimatyzacja Kraków - Montaż klimatyzacji Kraków

Jesteśmy najlepszą firmą na terenie Krakowa w zakresie montażu i zakładania klimatyzacji. Mamy ponad 400 5 gwiazdkowych opinii co potwierdza nasz prof... szczegóły »

zobacz szczegóły wpisu Data dodania - 21 10 2020