Abartremonty.pl – poznański usługodawca firma remontowa Wojciech Gośliński

Abartremonty.pl – poznański usługodawca firma remontowa Wojciech Gośliński
  • Nazwa firmy: Abartremonty.pl – poznański usługodawca firma remontowa Wojciech Gośliński
  • Adres www: www.abartremonty.pl...
  • Miasto: Poznań
  • Tel.: 691051308
  • Ulica: Kochanowskiego 22/9
  • Województwo: Wielkopolskie
Miejsce na reklame..

Firma remontowa Wojciech Gośliński założona w 1994 roku świadczy kompleks usług remontowych dla klienteli prywatnej, podmiotom gospodarczym i instytucjom. W zakres działalności firmy wchodzą wszelkie roboty remontowe i wykończeniowe wewnątrz pomieszczeń, generalne remonty mieszkań, pełne aranżacje wnętrz, nadzory wykonawcze, całościowe wykończenia wnętrz. Firma działa w oparciu o wieloletnie doświadczenie w branży, nabytą wiedzę, sprawdzone i nowatorskie technologie, zaangażowanie, poświęcenie i etos pracy, tym samym spełnia najważniejsze kryteria dotyczące nowoczesnego i profesjonalnego wykonawcy, wychodząc naprzeciw coraz bardziej wymagających klientów. Samo wykonawstwo to dziś za mało, inwestor oczekuje pełnej obsługi, od koncepcji wykończenia swojego lokum, trzymania w garści spraw organizacyjnych, logistycznych, wykonania projektu, wizualizacji, wyszukania i dostarczenia wszelkich materiałów wykończeniowych, ale też wyposażenia. Ten poznański wykonawca sprosta każdemu wyzwaniu remontowemu, wie co to znaczy porządna, rzemieślnicza robota. Zapraszamy i polecamy gorąco, efekt działalności tych fachmanów to pełnia satysfakcji dla inwestora.

Firma na mapie:

Oceń firmę:

Ocena: 3.7/10 (35 głosów)

Zobacz podobne wpisy w tej kategorii:

Kosy spalinowe, kosiarki spalinowe, agregaty prądotwórcze

Sklep Nordkraft oferuje Państwu niezawodne Kosy spalinowe, kosiarki spalinowe oraz agregaty prądotwórcze. Nasze produkty są wyprodukowane przez znaną ... szczegóły »

zobacz szczegóły wpisu Data dodania - 18 03 2011
Kominki Godin Polska

Kominki Godin Polska. Sprzedaż hurtowa i detaliczna wkładów i pieców kominkowych. Montaż kominków i pieców wolnostojących. Kuchnie gazowe i elektryczn... szczegóły »

zobacz szczegóły wpisu Data dodania - 19 07 2011
Projekt domu - KB Projekt

KB Projekt – Projekt domu. Zapraszamy inwestorów myślących o budowie domu, do zapoznania się z ofertą gotowych projektów domów, budynków gospodarczych... szczegóły »

zobacz szczegóły wpisu Data dodania - 14 12 2011
Nagrobki

Nasza firma jest producentem i eksporterem nagrobków chińskich. Wykonujemy także nagrobki z granitów indyjskich i afrykańskich. Sprawdzamy jakość prod... szczegóły »

zobacz szczegóły wpisu Data dodania - 29 06 2012
PROMIAST Biuro projektów sosnowiec

PROMIAST Sp. z o.o. Biuro Projektów I Nadzoru Budowlanego stanowi o sile projektowej naszych projektantów i inżynierów, jacy od ponad 20 lat projektuj... szczegóły »

zobacz szczegóły wpisu Data dodania - 28 08 2013
Wywóz odpadów Łódź

Zamiast trudzić się z zbieraniem niepotrzebnych gruzów warto zlecić to fachowcom z nowoczesnej firmy, którzy korzystają z pokaźnego doświadczenia i od... szczegóły »

zobacz szczegóły wpisu Data dodania - 01 12 2015
Bramy dla domu

Działamy na terenie całej Polski. W ofercie naszej firmy m.in. bramy garażowe, segmentowe Krispol, napędy do bram, automatyka do bram.Sprzedajemy wyso... szczegóły »

zobacz szczegóły wpisu Data dodania - 12 03 2017
Biokominki z szybą

Yannkes Polska z Poznania, właściciel sklepu internetowego z biokominkami zaprasza do zakupów. W ofercie znajdują się głównie biokominki z szybą, któr... szczegóły »

zobacz szczegóły wpisu Data dodania - 14 08 2017
Wiszące lampy betonowe - Sfera Designu

Portal Sfera Designu promuje polskie wzornictwo. Pod adresem sfera-designu.pl można zakupić niebanalne i produkowane w Polsce lampy wiszące z betonu. ... szczegóły »

zobacz szczegóły wpisu Data dodania - 14 08 2017
Technomac Sp. z o.o.

Pewnie, że promienniki ciepła Heatscope, to rozwiązanie wręcz idealne, a tym samym funkcjonalne i oryginalne promienniki na podczerwień, których zasto... szczegóły »

zobacz szczegóły wpisu Data dodania - 03 10 2018